Gucci повідомляє, що запускає свою розробку інноваційного веганського матеріалу Demetra, тобто серед лінійки шкіряних товарів бренду з’являться товари, виготовлені із замінника.

Італійський мегабренд заявив, що розробив нову альтернативу шкірі. Матеріал, названий Demetra у зв’язку з грецькою богинею землеробства та врожаю, є веганським і в основному складається з рослинних матеріалів.

Це останній знак того, що нові та інноваційні матеріали стають однією з найгарячіших тенденцій моди, оскільки бренди прагнуть задовольнити потреб молодих споживачів завдяки маркетинговим інноваціям та екологічним та етичним принципам. Хоча Gucci заявив, що жодним чином не відмовляється від шкіри, він випустив веганські версії своїх кросівок New Ace та Rhyton, виготовлених з Demetra, органічної бавовни та переробленої сталі та поліестеру.

Ціни на взуття коливаються від 590 євро (близько 710 доларів) до 790 євро, такий самий діапазон цін, як і ті, що виготовляються зі шкіри тварин та інших матеріалів. Нова модель кросівок з використанням Demetra, Gucci Basket, вийде на ринок 18 червня.

Gucci – не єдиний бренд, який інвестує в нові матеріали. Hermès співпрацює з каліфорнійською компанією Mycoworks, щоб розробити Sylvania, лабораторно вирощену шкіряну альтернативу, отриману з міцелію, кореневої структури грибів. Тим часом, галузеві гравці, включаючи Stella McCartney, Adidas, Lululemon та власницю Gucci Kering, взяли на себе запуск продуктів разом із Mylo, ще однією альтернативою шкірі міцелію, розробленою конкурентоспроможним матеріалознавцем Bolt Threads.

Але багато шкіряних альтернатив, які зараз розробляються, все ще перебувають на стадії прототипу, а продукти, що містять матеріали, ще не доступні для споживачів.

Gucci заявив, що компанія Demetra, яка два роки розробляла власну компанію Gruppo Colonna, групову шкіряну фабрику, що базується на Тоскані, вже є комерційно вигідною. Компанія подала заявку на патент і торгову марку матеріалу, який планує ширше продавати в галузі, починаючи з інших марок Kering.

Demetra виготовляється з до 77% рослинних матеріалів, включаючи віскозу та сполуки деревної маси, отримані з екологічно безпечних лісів, та поліуретан на біологічній основі, отриманий з не генетично модифікованої пшениці та кукурудзи, розповідає Gucci.

Як і багато інших шкіряних альтернатив на рослинній основі, Demetra все ще використовує деякі синтетичні компоненти, такі як поліуретан та смола, для забезпечення продуктивності, якості та обробки матеріалу. Гуччі заявляє, що продовжує працювати над заміною цих елементів більш стійкими альтернативами.

Запуск нового матеріалу є частиною ширшої стратегії позиціонування Gucci на передовій зусиль з розвитку більш стійкої індустрії моди. У 2019 році компанія стала нейтральною до вуглецю. Минулого року вона стала партнером The RealReal на початку ознак зростання зацікавленості материнської компанії Kering у перепродажі. А на початку цього тижня Gucci опублікував свій перший звіт про вплив, виклавши подальші зусилля компанії.

Джерело: Gucci

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.