Coca-Cola, Adidas Originals, Louis Vuitton, Gucci й криптовалюта. Інтеграція в гру віртуального одягу Ralph Lauren. Ставки на виживання Clubhouse. Грядущий наступ на діджитал Покоління Z. Про це й не тільки, підбиваючи підсумки літа, інформаційному бізнес-порталу PRO Ідеї. Головні новини маркетингу розповів Євгеній Миронюк, керівний партнер зі стратегії групи компаній Brain Tank.

 

Як пройшло літо у діджиталі?

Попри сезон відпусток, ми бачимо, як повним ходом країною рухається хвиля діджитал-трансформації

Можна сміливо сказати, що це нестримний процес, який стосується як перетворення внутрішніх, так і адаптації зовнішніх механізмів бізнесів, що стають усе гнучкішими та комфортнішими.

 

ТОП-3 відкриття/інсайти, які приніс вам цей період?

3.  Відкриттям середини літа стала поява мобільної версії рекламного кабінету в TikTok, яка «збіглася» з тим, що в компанію-розробника ByteDance інвестувала провладна китайська структура.   

2.  Дуже цікавий попит на рішення з використанням non-fungible tokens з боку великих світових бізнесів, таких як, наприклад, Coca-Cola, Adidas Originals, Louis Vuitton та Gucci.

1.  Ну й, на мій погляд, найцікавішим відкриттям сезону стало те, що саме на середину літа ми з партнерами по агенції зробили чек-пойнт суперечки про те, чи виживе стартап Clubhouse, чи ні. А чому це найцікавіше відкриття для мене? Тому що переміг 🙂

 

Основні тенденції в просуванні, які ви помітили влітку 2021-го?

Здається, що весь світ нині вирішує наслідки ключової privacy-«тенденції», яку розпочали в Google та зараз підхоплюють Apple та Facebook.

Узагальнено: ми всі шукаємо підходи, як ефективно таргетуватися в новому post-cookie world

 

Розкажіть про свій найуспішніший кейс за сезон із червня по серпень?

Цього літа ми реалізували крутезне національне промо для бренду Агуша — «Ми з Агушею легенькі на підйом» — до діджитал-екосистеми якого були включені гейміфікаційні рішення, що перетиналися в user journey з дуже розумними ботами та оффлайн-проявами.

Якщо дуже коротенько, то можна його роздивитися тут і тут

 

Діджитал-фішки яких світових компаній запам’яталися найбільше? Як ви особисто переймаєте досвід закордонних колег?

Цікавим кейсом можна назвати інтеграцію віртуального одягу бренду Ralph Lauren до in-app marketplace’у популярної гри Zepeto, з 12-ма луками та 50-ма унікальними айтемами. Цей learning відкриває світ просування за межами рекламних інструментів і демонструє нові підходи до заробітку оффлайн-брендів.

 

Із чого починаєте осінь? Які ваші прогнозовані тенденції в діджитал-сфері до кінця 2021-го року?

На залишок цього року ми поставили собі в план агенції відпрацювати та протестувати інструментарії cross-generational digital marketing, бо якщо вірити розумним дядькам, то 2022-го року «Покоління Z» посяде головне місце у фокусі діджитал-стратегій. І ми хочемо бути до цього готовими.

Розмовляла Юлія Андряник

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com Цей сайт зробить з вас крутого графічного дизайнера та ефективного маркетолога ✅ canva.com #маркетинг #proідеї #canva #графическийдизайн #лайфхак ♬ Sunny Day – Ted Fresco

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.