Згодом в Україні буде підвищено відповідальність за дискримінаційну рекламу. 

За інформацією голови  Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислави Магалецької, дискримінаційна реклама в Україні в основному має сексистське спрямування. 

За останні два з половиною роки Держпродспоживслужба виявила 390 випадків розповсюдження такої реклами. 84 рекламні оголошення було зупинено. Автори реклами отримали штрафи на суму понад 3,5 млн грн. 

“У цьому році Верховна Рада може прийняти закон, який значно підвищить відповідальність за таку рекламу та введе у законодавство поняття «дискримінаційна реклама» і пряму заборону на неї. Дуже сподіваюсь, що Верховна Рада прийме це рішення в найближчий час. Рекламне неподобство має зникнути з бігбордів та інших носіїв, а ринок має стати більш цивілізованим”, – таку позицію озвучила Владислава Магалецька на своїй сторінці в Facebook. 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: