Перша технологічна демонстрація Disney Select має на меті підготувати рекламодавців та їх медіа-агенції до першого сезону продажів.

Дісней представив план, керований даними, для уніфікації своїх рекламних продажів серед цифрових та лінійних телевізійних екранів, що включає в себе розгортання програмного бізнесу під назвою Disney Select в режимі реального часу Ad Exchange (DRAX).

План був оприлюднений на запрошенні для клієнтів події 23 лютого під назвою Disney Platform Tech Showcase. Медіа та розважальний гігант очікує, що автоматичний дохід від реклами зросте більше ніж на 80% цього року, а обсяг продажів у програмі складе до половини адресного доходу до 2024 за кожне оголошення.

Понад 1000 нових клієнтів одразу придбали рекламний ресурс на платформі Disney Select, яка включає потокову платформу Hulu та програмні канали ще минулого року. Це зростання пришвидшилось із запуском Disney Hulu XP (DHXP) у січні, який дозволяє рекламодавцям розміщувати рекламу в телевізійних мережах Hulu та Disney, і кількість таких рекламодавців за перші 30 днів збільшилося в чотири рази, повідомляє Disney.

Дісней об’єднав свої власні дані про споживачів та моделювання аудиторій на своїй новій програматик-платформі Disney Select, щоб дозволити маркетологам вибирати цільові сегменти на основі поведінки покупця, характеристик домогосподарств та психографії глядачів.

“Оскільки Disney розпочинає єдину уніфіковану рекламну платформу як лінійну, так і цифрову, що стосується цієї реальності та ринкових можливостей, ми очікуємо, що збіжність триватиме у трьох різних сферах: планування та прогнозування, звітність та вимірювання та багатоканальна оптимізація”, – сказав Джеремі Хелфанд, старший віце-президент та керівник рекламних платформ у Disney Media and Entertainment Distribution (DMED). “Ми хочемо, щоб рекламодавці мали змогу купувати один раз, доставляти скрізь і мати спільне вимірювання для оптимізації результатів кампанії в режимі реального часу з Disney”

Підхід Disney до висхідних позицій відбувається в той час, коли рекламодавці та покупці засобів масової інформації все частіше ставлять під сумнів традиційну практику зобов’язань купувати великі масиви преміум-інвентарю перед очікуванням осінніх прем’єр для шоу. Компанія Procter & Gamble, одна з найбільших рекламодавців у світі за витратами ЗМІ, минулого року зробила свій резонанс, відмовляючись від традиційних телепрограм. Натомість компанія споживчих упакованих товарів вирішила вести переговори безпосередньо з мережами, прагнучи уникнути “застарілих систем, які історично надавали перевагу продавцям”, – сказав Марк Притчард, головний бренд P&G, у своєму виступі на онлайн-виставці побутової електроніки в січні.

Тим не менше, більшість рекламодавців планують підтримувати розподіл засобів масової інформації в цьому році, витрачаючи 40% на авансові платежі та 60% на різне, недавно встановлено в опитуванні “Сприйняття рекламодавців”. Хоча кількість глядачів традиційного лінійного телебачення зменшилася, коли люди більше споживають потокові трансляції, 51% рекламодавців вважають, що лінійне телебачення є їх головним пріоритетом, порівняно з 16% для соціальних медіа та 15% для веб-сайтів, показало опитування.

Платформи, такі як Disney Select, які покладаються на власні дані, готові стати ще більш важливими, оскільки доступ до конфіденційних даних користувачів digital поступово звужується.

Джерело: Marketing Dive

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: