Авторитети маркетингових досліджень – Divante та Kantar – проаналізували тенденції 2019 та склали комплексний прогноз трендів для e-сommerce на 2020 рік. Перехід в мобільну версію для росту конверсій
Роль комунікації з клієнтами в мобільному просторі зростає, разом з цим бізнеси намагаються якнайбільш комплексніше підходити до присутсності в полі зору користувачів мобільних пристроїв. Прогнозується ще більший  вплив на e-commerce соціальних мереж та будь-якої інформації, отриманої у смартфонах користувачів.

 

Майбутнє за доповненою реальністю
Штучний інтелект є тенденцією №1 для майбутнього електронної комерції.  

 

Технології перемагатимуть

Швидка адаптація інформації з діджитал-інструментів та аналітики допоможуть бізнесам вириватися від конкурентів, котрі ще не навчилися працювати в діджитал-просторі.

 

Азія – лідер змін
Перевершуючи застарілі технології, Північна Корея иа Індонезія зайняли місце лідера і прокладає зараз дорогу до інновацій всім іншим. Криптовалюта, віртуальна реальність, чатботи, доставка день в день, персоналізовані продукти, штучний інтелект та інше – це світові тренди, які розробили та вдосконалюють саме азіатські країни.

 

Безпека данних під загрозою
Компанії змушені зволікати з введенням нових технологій через значні побоювання про безпеку даних. Різні прецеденти з безпекою даних, які прокотилися світом за останні роки, сформували чіткий запит від бізнесу – глобальний підхід до безпеки даних повинен бути повністю переосмисленним. 


Ці тренди здаються нам дуже прогнозованими та послідовними. Вони узагальнють сучасний стан справ в світі та електронній комерції загалом. І, звичайно, акцентують, хто господарює в розробці діджитал-технологій, в що вкладають розробники та що “болить” бізнесу.Читати більше: