Вже близько року, як TikTok запустив TikTok for Business і кинув виклик брендам жирним твердженням: “Не робіть рекламу, робіть TikToks”.

Після року наполягання на приєднанні брендів до платформи, TikTok опублікував нову публікацію, повторюючи свої оригінальні поради та проливаючи більше світла на те, що насправді означає “створювати TikToks”. 

Робіть TikToks

Мантра TikTok для бізнесу не є такою, яку слід сприймати буквально, і є корисним повідомленням для маркетологів для поширення на всіх соціальних платформах та кампаніях. Він спрямований на заохочення маркетологів прийняти креатив платформи, яка відома так званим феноменом #TikTokMadeMeBuyIt. 

Намагаючись підкреслити переваги слідування порадам TikTok, вони поділились заявами брендів, які з великим успіхом слідували цій рекламній тенденції.

Як пояснила керівник відділу глобального бізнес-маркетингу TikTok Кеті Пуріс: “… те, що відбувається на TikTok, є абсолютно унікальним. Щодня люди беруть участь у кампаніях, будують поряд з ними і навіть створюють власні TikToks для брендів та продуктів, які вони люблять. Ми часто чуємо, як люди кажуть:” Я навіть не підозрював це була реклама! ‘ і це мета на TikTok. Робота настільки гарна, що вона вписується і відзначається … так само, як TikTok “.

TikTok вказує на те, як еволюціонували інтернет-платформи, але формати оголошень залишились відносно однаковими. Однак, коли ви замислюєтесь над тим, як ви взаємодієте з оголошеннями, які з’являються, ви, мабуть, уявляєте, як їх пропустити або налаштувати, доки вони не зникнуть із блокування перегляду вмісту, який ви дійсно хотіли бачити. Ось чому “ формат TikTok ”, який копіюється іншими платформами соціальних медіа з власними функціями, такими як Reels, Shorts та Spotlight, є більш успішним. “Роблячи TikToks”, бренди насправді виробляють цінний та привабливий вміст, до якого молодша аудиторія більш сприйнятлива. Як сказала Кеті Пуріс, це запрошує їх стати частиною історії та продовжувати її, а не просто отримувати її та рухатись далі, що допомагає брендам отримувати більший вплив на нову аудиторію.

Ось як зробити TikToks замість реклами, згідно з TikTok:

Охоплюючи можливість. TikToks займає весь екран мобільного пристрою і використовує його, щоб розповісти коротку, переконливу історію. Після того, як глядач побачив вміст, у нього з’явилися нескінченні можливості взаємодіяти з ним. Від дуетів до реакцій, користувачі TikTok можуть продовжувати спиратися на історію, додавати власні думки та сприяти створенню вірусних тенденцій. 

Бренди можуть максимізувати свій підхід, думаючи про різні можливості залучення користувачів. Створення контенту, який є цінним для їхньої аудиторії та який запрошує їх разом, може допомогти брендам охопити більше потенційних клієнтів, а також створити лояльність до бренду, оскільки вони стають членами спільноти, а не вторгненням.

Бути справжнім, не відполірованим.  Фокус гарного бренду TikTok полягає у тому, щоб відчути, що це все створено користувачами. Занадто відшліфований рекламний контент одразу виділяється і, ймовірно, буде пропущений. З іншого боку, контент, який здається частиною спільноти, справжнім та натуральним, викликатиме інтерес та розмову. 

Хуго Льюїс, співзасновник лондонської компанії по догляду за волоссям Only Curls, повідомив TikTok: “Не робіть рекламу. Створюйте TikToks ” ідеально вписується в нашу стратегію для TikTok. Ми завжди хотіли, щоб наша стрічка була справжньою, природньою та демонструвала нашу продукцію таким чином, щоб зосередити увагу на тому, як вони працюють так добре”.

Створення власного шляху TikTok.  Як і перша порада, створені вами TikToks повинні здаватися природними у своєму оточенні. Бренди, яким потрібен час на вивчення формату, різних стилів та інструментів, матимуть кращий успіх. Наприклад, користувачі TikTok використовують веселі переходи, щоб розкрити нові вбрання, завершені проекти або свій творчий процес. Використовуючи максимум з цих тенденцій, бренди можуть поєднуватися, а також робити їх відео цікавішими. 

Неодмінно приєднуйтеся. Нарешті, TikTok закликає всі бренди приєднатися, оскільки це не вимагає великого бюджету. Власні інструменти редагування, такі як Green Screen, голосові фільтри та спеціальні ефекти, дозволяють усім брендам, великим чи малим, створювати високоякісний вміст майже без жодних витрат. Маріанна Хьюітт, співзасновниця найпопулярнішого бренду засобів догляду за шкірою Summer Fridays,  сказала TikTok: “Чим більш нефільтрований, і чим реальніший контент, тим кращий він працює. На інших платформах ви повинні реально інвестувати у свій контент і мати відеографів, фотографів та моделей; на TikTok – ні, і я це люблю в цій платформі”.  

TikTok вже є популярним центром для великих і малих брендів. Видаючи це пояснення своєму підходу, TikTok намагається переконати тих, хто все ще стоїть на огорожі, як вони можуть заощадити час і гроші, скорочуючи традиційні рекламні кампанії. Особливо для невеликих підприємств це варто зробити, оскільки додаток відомий тим, що набуває значного впливу та імпульсу.

Повну статтю від TikTok читайте тут.

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.