У вас є фобія випадково забути телефон вдома? Просто вийти кудись – і не взяти з собою чарівний пристрій, без якого неможливо зайти в метро чи замовити таксі, оплатити покупки та працювати.

Смартфони скрізь з нами, навіть в авто. Не агітуємо використовувати ґаджети за кермом під час руху, але є багато додатків, які сприятимуть комфортним та, головне, безпечним подорожам – від правил дорожнього руху до пошуку місць для паркування.

Пропонуємо вам колекцію найкращих мобільних додатків для автомобілістів.

Waze

Війна навігації Apple Maps проти Google Maps вже давно неактуальна для тих, хто знайомий з «Waze».

Завдяки спільноті в понад 50 мільйонів користувачів, цей додаток є обов’язковим для кожного, хто хоче бути в курсі того, що відбувається на дорозі.

         

У «Waze» користувачі безкоштовно отримують доступ до таких речей, як умови дорожнього руху в реальному часі, зручна маршрутизація та карти, голосова навігація, сповіщення про небезпеку на дорогах і навіть сповіщення, коли друг друга в Facebook прямує до того ж пункту призначення.

App Store
Play Market

Дiя

Ідея «держави в смартфоні» здається чудовим рішенням, особливо, коли усі твої документи знаходяться в одному мобільному додатку. Новий державний додаток «Дія» зберігає електронні копії посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а від недавна ще й паспорти та інші особисті документи.

App Store
Play Market

TOPLYVO UA

«TOPLYVO UA» – це додаток для покупки талонів в мережах АЗС-партнерів за оптовими цінами. Вигідний та зручний в застосуванні, дає можливість зекономити всього в 3 кліка:

  • Натисніть на головному екрані «Купити талони».
  • Виберіть бажану мережу АЗС, тип палива та його обсяг: на екрані оплати можна порівняти економію, там зображено ціни на АЗС.
  • Після оплати, протягом 10-50 секунд, на головній сторінці з’явиться електронний талон на паливо, готовий до використання на АЗС.

App Store 
Play Market

Мой Авто

Додаток «Мой Авто» допомагає контролювати та аналізувати витрати коштів на автомобіль. Серед основних можливостей та переваг:

  • Ведення обліку декількох автомобілів;
  • Розподіл витрат на заправку, миття, обслуговування, ремонт;
  • Ведення обліку комбінованого палива (газ + бензин);
  • Розрахунок витрати палива і вартості 1 км шляху;
  • Нагадування про події: Плановий ТО, ремонт, страховка, оплата штрафу;
  • Автоматичний розрахунок пробігу шин та нагадування про їх заміну.

Також ведеться облік палива з різних АЗС – так водій зможе побачити, якого бензину йому вистачає на довше. Спробувавши користуватись цим додатком, ви точно більше не зможете без нього обходитися.

App Store
Play Market

 

Find Your Car with AR

Цей додаток допоможе водію знайти своє авто на парковці. Більше не потрібно запам’ятовувати купу орієнтирів, які одразу ж забуваються. Зберігаючи координати авто, додаток швидко знаходить його серед безлічі інших машин. Доступ до інтернету необов’язковий:  додаток працює і в закритих паркінгах, де часто не «ловить» мережа.

У додатка чимало аналогів – тому для себе можна легко підібрати найзручніший варіант. 

App Store
Play Market 

Мусаракш

В пошуках українського видання правил дорожнього руху можна знайти додаток з дивним ім’ям «Мусаракш».

За доволі неординарною назвою ховається корисний довідник, в якому зібрані не тільки усі ПДР, а й цілий ряд законів, серед яких є про поліцію, автомобільний транспорт, інструкції та положення ДАІ, а також кримінальний кодекс і Конституція України. Іншими словами, «Мусаракш» – це вагомий інструмент водія на випадок непередбачених ситуацій на дорозі.

App Store

Штрафи UA

Міністерство внутрішніх справ України та платіжно-інформаційний сервіс для водіїв «Штрафи UA» нещодавно оновили мобільний додаток. Тепер з його допомогою можна буде не тільки сплатити штрафи, а й перевірити історію і статус штрафів через номер посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків або за серією та номером штрафу. 

App Store
Play Market

Додатки від АЗС

Звичайно, ми не могли не згадати про брендові мобільні додатки українських АЗС. Ніщо так не підтримує лояльність водіїв, як знижки на пальне. Тому найпопулярніші заправки країни – перебувають у запеклій боротьбі за клієнта, їх застосунки невпинно вдосконалюються. 

Обирайте свої улюблені АЗС – та скачуйте додатки зі знижками, акціями та новинами мережі.

SOCAR

App Store
Play Market 

PRIDE (WOG)

App Store 
Play Market 

SHELL Ukraine

App Store 
Play Market 

KLO

App Store 
Play Market 

 

AmicPay (AMIC)

App Store 
Play Market 

Fishka (ОККО)

App Store 
Play Market 

Смартфони створені для того, щоб робити наше життя легким та комфортним, а для водіїв вони можуть зробити його ще й безпечним та економним. Користуйтесь переліком корисних додатків від PRO Ідеї та діліться своїми фаворитами у коментарях.

 

Послуги PRO Ідеї