Яскрава кампанія від Wieden + Kennedy Amsterdam для Duolingo.

Рекламна кампанія “Зроби це весело” – 30-секундний анімаційний ролик, у якому до  талісмана Дуолінго – сови приєднуються подібні барвисті персонажі та фокусується на традиційних стресах, пов’язаних із самовдосконаленням та навчанням. 

 

 

Велика частина успіху Duolingo завдяки її методикам мовної освіти, винагородження користувачів за постійне використання програми та просування на нові рівні. Нові функції дозволяють користувачам програми кидати виклик  і мотивувати один одного дотримуватися та відвідувати уроки.

На додаток до анімованого ролика, Duolingo розгорнув підкампанію під назвою “Виборні посадовці Холи”, яка змушує американських лідерів вивчати інші мови, а не просто перебирати кілька рядків іспанської, намагаючись привабити двомовних виборців.

За останні роки компанія Duolingo стрімко піднялась на вершину категорії програм для вивчення мови. Зараз вона прагне розвинути цю тенденцію своїм першою цією глобальною маркетинговою кампанією.

Джерело: Adweek

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: