Компанія EasyPay разом із Львівелектротранс розробила соціальну кампанію «Трамвай розмовляє з тобою».

Мета кампанії – популяризувати трамвайні маршрути міста, збільшити пасажиропотік в електротранспорті та підвищити туристичну привабливість міста. 

 

У переважній більшості європейських міст вже давно оцінили важливість електротранспорту та активно його розвивають –  це єдиний громадський транспорт, який можна успішно комбінувати з пішохідними  вулицями, він екологічний та зменшує ризики корків на дорогах. Також, трамвай – чудовий туристичний тренд. Достатньо пригадати мега-популярні трамвайні маршрути у Лісабоні, Будапешті, Празі та інших містах світу.

Місто Лева активно працює над своїм туристичним брендом і трамвай може стати ще однією цікавинкою на туристичній мапі міста.  До того ж, це естетична та екологічна альтернатива маршруткам, які засмічують історичний центр Львова.

«Світовою тенденцією є справжній бум розвитку громадського транспорту, зокрема трамваїв. Це відповідає запитам сучасної урбаністики та екології. І, я радий, що EasyPay допомагає популяризувати електротранспорт в одному із найкрасивіших міст України. Окрім традиційної зовнішньої реклами, промо та радіо, ми використовуємо ще й наш додатк EasyWallet UA – пасажиру трамвая надходять спеціальні push-повідомлення, що мотивують його продовжувати і далі користуватися цим видом транспорту. Наша мета – зробити комунікацію із містом цікавою та зручною», –  коментує Олексій Авраменко, СЕО EasyPay.

«Комфорт наших пасажирів був, є і буде для нас одним з найпріорітетніших завдань. Ми працюємо над тим, щоб оплата проїзду була максимально зручною, а люди мали можливість обрати для себе найоптимальніший варіант купівлі квитка.
«Львівелектротранс» перший в Україні, хто запровадив систему оплати за допомогою Bluetooth. Важливим для нас є те, що пасажири позитивно сприйняли таку можливість купівлі квитка», –  коментує в. о. директора ЛКП “Львівелектротранс” Андрій Свищо.

Сьогодні додаток EasyWallet UA у Львові входить до ТОП-3 найбільш популярних додатків з оплати за проїзд у громадському транспорті. З травня  2019 року додаток було скачано понад 30 тис разів та за його допомогою було придбано понад 120 тис. квитків на громадський транспорт. Популярність додатка обумовлена зручністю  використання:  для купівлі квитка достатньо встановити EasyWallet UA на телефоні, ввімкнути Bluetooth  та сплатити проїзд у додатку.  Після оплати квиток одразу з’явиться у телефоні. Додатково валідувати його не потрібно. 

Також, в рамках програми з популяризації культури Bluetooth-платежів у громадському транспорті компанія EasyPay  розробила спеціальну пропозицію для пасажирів.

«До 125-ти річчя Львівелектротранс ми даруємо усім новим користувачам додатку по 5 безкоштовних квитків на проїзд у трамваях та тролейбусах Львова.  Користуйтеся громадським електротранспортом, встановлюйте EasyWallet UA та  отримуйте квитки в своєму телефоні. Акція триватиме до квітня 2020», – говорить Олексій Авраменко.

 

Читати більше про цю тему: