В EasyPay придумали спосіб, як огорнути своїх користувачів теплом та налаштувати їх на комфортний та розміркований спосіб життя у 2020 році. Окрім оновлень зручної онлайн-системи платежів, які прямо впливають на покращення якості життя користувачів, компанія запустила хюґе-челендж на сайті та у своєму додатку.


У чому полягатиме челлендж?

Джерело: особистий кабінет https://easypay.ua

Щодня користувачі будуть отримувати невеликі завдання в Особистому кабінеті на сайті та в додатку EasyPay, виконуючи які вони будуть з кожним кроком глибше пізнавати філософію хюґе і отримувати більше приємних емоцій, які так необхідні в пришвидшенному ритмі життя.


Чому хюґе?

Хюґе — смішне датське слово, що означає здатність цінувати звичайні задоволення життя і насолоджуватися моментом. Поняття «хюге» неможливо дослівно перекласти. У датчан це своєрідне поєднання затишку, комфорту і благополуччя. Хюґе, в деякому сенсi, є способом життя, мислення.

Поняття з’явилося в скандинавських країнах, і довело свою ефективність. Адже не дарма, Скандинавія, а особливо Данія, звідки родом хюґе, вважаються країнами з найщасливішими людьми в світі.

Насолоджуватися природою, домашнім затишком, розмовами з близькими улюбленими смаками, звуками і ароматами — це і означає відчувати хюґе. І найголовніше при цьому — перебувати в моменті і нікуди не поспішати.

Що це означає для маркетологів? 
EasyPay застосували ситуативний маркетинг для того, щоб підвищити лояльність нинішньої цільової аудиторії та охопити нову, запросивши їх зареєструватися для доступу до хюґе 😉

Раніше ми писали про переможців PaySpace Magazine Awards 2019, де EasyPay перемогла в двох номінаціях: 3 місце в категоріях “Кращий партнер інтернет-магазинів з прийому платежів” та “Найкращий сервіс для переказів коштів з картки на картку”.

Читати новину: Найкращі в FinTech та e-commerce: переможці PaySpace Magazine Awards 2019