Телеканал ПЛЮСПЛЮС задіює механіки гейміфікації для просування теми екології. 

У рамках запуску анімаційних серій власного виробництва ЕКО ПЛЮСПЛЮС, які розкривають важливі екологічні питання, ПЛЮСПЛЮС разом з партнерами розробив ЕКО-МЕМО настільну гру про сортування сміття. 

ЕКО-МЕМО базується на добре відомих дитячо-сімейних меморі-іграх, які мають на меті розвинути навички логічного комбінування карток та отримання певного заохочення за правильну відповідь. Допомагати у грі учасникам будуть візуалізовані улюблені герої глядачів телеканалу ПЛЮСПЛЮС – незмінні та неповторні Трикутя, Квадрик і Кружко.

Джерело: eco-memo.com

Гра має формат настільної – для всієї родини, а також онлайн-версію для швидкого доступу у будь-якому місці: вдома, у садочку або школі, на подвір’ї. Принцип ЕКО-МЕМО достатньо простий та зрозумілий, щоб привернути максимум уваги до контексту і при цьому мінімально занурюватися у правила. Вона складається з 36 карток зі згадуванням різних типів відходів, з 1 поля для сортування, а також із 18 карток подяки – адже необхідно розуміти, що можливо виготовити з вторсировини саме в Україні.

Розвага за кілька днів існування вже знайшла чимало прихильників, із відгуками яких можна ознайомитися на сайті.

Всі серії ЕКО ПЛЮСПЛЮС доступні для перегляду на youtube-каналі ПЛЮСПЛЮС та на 1+1 video. 

ПЛЮСПЛЮС – анімаційний, розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. ПЛЮСПЛЮС – це продукти власного виробництва, найкраще зі світової анімації, улюблені Disney, Nickelodeon, а також розвиваючі та пізнавальні мультфільми.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: