Оскільки електронна комерція невпинно зростає, зростає і попит покупців на покращення взаємодії з додатками, вебсайтами та соцмедіа-каналами.

Цікаве дослідження було проведено в США, яке свідчить, що в цьогорічний святковий сезон клієнти з США витратять більше 900 мільйонів годин на додатки для покупок, що на 20% більше, ніж у минулому році.

Згідно з новим дослідженням, проведеним компанією Digital Commerce 360/Bizrate Insights, покупці вважають, що бренди повинні чітко повідомляти про свої складські запаси. 50% опитаних споживачів стверджують, що роздрібні торговці мають надіслати електронною поштою або текстовим повідомленням, щоб поінформувати їх про товари, що є в наявності, та запропонувати можливі рішення.

Хоча 68% кажуть, що бренди повинні чітко ідентифікувати недоступні товари на сторінці товару, ще 64% кажуть, що вони повинні бути повідомлені, якщо замовлення надійде пізніше, ніж було обіцяно, 63% кажуть, що бренди повинні виявляти товари, яких немає на складі, у своєму пошуку результатів, і 61% каже, що більше недоступні продукти потрібно видалити. 

Вирішуючи проблеми з продавцями в Інтернеті, 67% вважають за краще надіслати електронний лист, 79% вважають за краще обробляти це через чат у прямому ефірі, а 58% воліють звертатися по телефону.

 

 

Споживачі також хочуть бачити точну інформацію про продукцію та зображення в додатках та на вебсайтах електронної комерції.

Згідно з опитуванням, детальний опис продуктів (76%), достатні зображення товарів (61%), надійні огляди продуктів (44%) та рекомендації щодо продуктів на 41% – очолюють список необхідної інформації про сайти та програми електронної комерції. 

 

Джерело: Digital Commerce 360/Bizrate Insights

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Чому маркетологів називають самозванцями чи ставляться до них так❓

♬ Fadeaway – Official Sound Studio

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.