Зачаровані кола компанії. Вебінар Apple Consulting - PRO ІДЕЇ

Зачаровані кола компанії. Вебінар Apple Consulting

«Якщо ви у ямі, перше, що необхідно зробити — перестати копати», — так колись казав засновник Теорії обмежень Еліяху Голдратт. Друге – це треба зрозуміти, яку саме яму ви копаєте, і що рухає «лопатою» чи «екскаватором».

Коли проблема на виробництві не вирішується чи стає «хронічною», це означає, що компанія потрапила у «зачароване коло» (vicious circle). У виробників під замовлення це призводить до зриву термінів та великої кількісті позапланових прискорень; а у виробників на склад — до чималих запасів однієї готової продукції одночасно з відсутністю іншої.

Як результат, бізнес стикається з дилемами: потужності є, але сировини чи матеріалів не вистачає для їхнього завантаження; потужності можемо завантажити лише тим, чого й так вистачає; всі на виробництві весь час зайняті, але замовлення запізнюються; склад повний, але немає що продавати. З кожним новим проходженням такими колами компанії все більше починають відчувати фінансову нестабільність, яка, в свою чергу, посилює існуючі кола та породжує нові.

Під час вебінару «Зачаровані кола компанії» з Андрій Колотов поговоримо про класичні негативні цикли, притаманні більшості виробництв. Андрій поділиться прикладами та розповість, як підходити до вирішення «хронічних» проблем у компанії. Також ви познайомитесь із методологією побудови Vicious Cycle за логікою Теорії обмежень.

Кому буде корисно відвідати: представникам виробничих компаній усіх типів, які відчувають, хронічні проблеми на виробництві.

Дата

Сер 27 2020
Expired!

Час

17:00 - 18:00

Вартість

Безкоштовно, за попередньою реєстрацією

Більше Інформації

Читати далі

Розташування

Online
Apple Consulting®

Організатор

Apple Consulting®
Телефон
044 495 2728
Сайт
http://applecons.com.ua
Читати далі

Соціальні мережі

Insta-комікс тижня

telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
companies_advertasing

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.