Design Thinking Day - PRO ІДЕЇ

Design Thinking Day

Найцінніші якості сучасних лідерів – інновативність і творчість. Зізнайтеся, ви не раз відчували, що креатив покидає вас, а в голові народжуються лише банальні ідеї?
Завдяки дизайн-мисленню – методу, який передові компанії з усього світу вже багато років використовують для створення інновацій можна генерувати креативні рішення для будь-яких бізнесів чи власних творчих завдань.
Kooperativ відкриває двері центру Design Thinking Room, простору, де вперше в Україні було втілено коцепцію дазайн-мислення за розробками Стенфордського університету.
Запрошуємо на Design Thinking Day, що навчить вас вмислити по-новому! Ми доведемо, що творчість – це не для обраних, а проактивний підхід до пошуку нових рішень і разом зі спікерами обговоримо як продукувати вартісні ідеї і рішення, що змінюють світ.
Наші спікери:
Андрій Федорів – підприємець, маркетолог, засновник креативної інвестиційної компанії Fedoriv Group.
Василь Гроголь – засновник BURSA Hotel Kyiv та BURSAtelier Development. Готельєр, який перевернув уявлення про гостинність в Києві.
Олександр Акименко – засновник консалтингу «Yes&Design», співзасновник української програми молодих лідерів у Стендфорді.
Максим Іллюхін – head of CX Fedoriv Agency. Серед його проєктів: Inventor, Logity і Rozetka.
Позначки:,

Дата

Вер 28 2020
Expired!

Час

19:00 - 22:00

Вартість

Від 499 грн

Більше Інформації

Читати далі

Розташування

Kooperativ
Київ, вул. Січових Стрільців, 23-а
Читати далі

Соціальні мережі

Insta-комікс тижня

telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
companies_advertasing

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.