Effie Awards Ukraine - PRO ІДЕЇ

Effie Awards Ukraine

18 грудня відбудеться онлайн трансляція Effie Awards Show з оголошенням переможців Effie Awards Ukraine 2020 та презентаціями кейсів фіналістів премії.
Починаючи з 10:00, стартує 10 годинний марафон Effie Awards Show. Програма події поділена на 10 блоків. В рамках кожного блоку будуть оголошені та нагороджені кращі маркетингові кампанії – переможці та презентовані кейси фіналістів окремих категорій.
Вперше відбудеться показ всіх кейсів-фіналістів Effie Awards Ukraine 2020. А представники понад 20 кейсів з найбільш ефективними кампаніями на рекламно-комунікаційному ринку країни розкажуть про процес створення та реалізації своїх кейсів, поділяться інсайтами, нестандартними рішеннями, кардинально сміливими кроками та ефективними результатами. Ці проєкти будуть презентовані рекламодавцями в парі з агентством.
За підсумками Effie Awards Ukraine 2020 будуть анонсовані національні рейтинги ефективності комунікаційних, медіа агентств та рекламно-комунікаційних холдингів, а також імена найефективніших рекламодавців та брендів України. Також будуть названі імена кращих маркетинг-команд України 2020 року.

Дата

Гру 18 2020
Expired!

Час

10:00 - 20:00

Більше Інформації

Читати далі
Читати далі

Соціальні мережі

Insta-комікс тижня

telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
companies_advertasing

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.