Event Industry Forum 2020 - PRO ІДЕЇ

Event Industry Forum 2020

Втретє на події зберуться провідні спеціалісти з різних країн світу та розглянуть актуальні питання, котрі постають сьогодні перед глобальним івент-ринком.
Форум Івент Індустрії 2020 – це маніфест івентора про те, що галузь прогресує та рухається швидкими темпами у майбутнє, прагнучи цивілізованих відносин та сучасних змін для кожного з її представників.

Людські цінності та якості мають стати основою розвитку подієвого ринку сьогодення, учасники котрого прагнуть до чесної та прозорої конкуренції за допомогою креативу та високого рівня надання послуг.
Сьогодні наша індустрія стоїть на порозі переходу на новий етап галузевої еволюції. Змінюючи свої цінності та граючи за правилами сучасного цивілізованого ринку, кожен з нас здійснить неоціненний внесок у формування оновленої івент-галузі майбутнього. Ми почуємо від кожного івентора, яким він бачить наступний крок потужного розвитку: якості послуг, налагодження операційних процесів, “екологічності” відносин між гравцями ринку, прозорості у тендерах та замовленнях, порядку у оплатах та податках, змін у особливих законах і правилах, а також державній допомозі нашій галузі. І найголовніше – ідентифікації як незамінного продукту для людини та бізнесу.

Цьогоріч ледь не найбільше уваги буде приділено і клієнтам – замовникам івент-послуг. Оператори ринку подій повинні детально розібратись у потребах споживача та вислухати усі їх зауваження, пов’язані із отриманням послуг на нашому ринку, та неодмінно впровадити зміни та покращення у своїй роботі.

Змінюй індустрію — формуй індустрію!
Change industry – make industry!

Очікувана кількість учасників: 1500.

Дата

Лют 20 - 22 2020
Expired!

Час

08:30 - 20:00

Вартість

1 900 - 3 600 грн

Більше Інформації

Читати далі

Розташування

Арена Львів
Львів, футбольний стадіон "Арена Львів"

Організатор

Event Industry Forum
Сайт
http://eventindustry.com.ua/uk/home
РЕЄСТРУЙСЯ

Соціальні мережі

Insta-комікс тижня

telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
companies_advertasing

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.