Актуальні управлінські дилеми: як не приймати рішення “всліпу" - PRO ІДЕЇ

Актуальні управлінські дилеми: як не приймати рішення “всліпу”

Орієнтуватися на те, що після карантину попит на все скоротиться, залишати більш дешеву продуктову лінійку або повністю змінювати фокус – це підкладати самим собі “свиню”.
Внаслідок таких міркувань один виробник в період карантину хотів закрити виробництво. Виявилося, що проблема – в мотивації людей. Інший виробник хотів скоротити людей та заробітню плату, а виявилося, що потрібно пропонувати каналам продажу викупити сезонні залишки товарів з великим дисконтом. Таких прикладів дуже багато. А рішення на основі таких припущень будуть слабкими, а інколи навіть фатальними для бізнесу. Адже все, що ми з вами знаємо на даний момент – лише те, що ніхто не знає, як поведе себе споживач і яким насправді буде попит. Відповідно, не потрібно робити різких рухів: скорочувати команду, переорієнтовуватися на дешеві продукти та робити цінові акції. Тоді як і які рішення приймати?

18 травня на вебінарі з Юлією Плієвою (Julia Plieva) ми попрацюємо над актуальними “карантинними кейсами” і відчуємо, як через постановку правильних запитань можна приймати більш потужні рішення. За методологією Теорії Обмежень ми будемо працювати над формалізацією та першими кроками у вирішенні ваших управлінських дилем.

Вебінар проводиться в Zoom, участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Дата

Тра 18 2020
Expired!

Час

18:00 - 21:00

Більше Інформації

Читати далі

Організатор

KMBS
Телефон
+38 (044) 490 6635
Email
team@kmbs.ua
Сайт
http://Київ, вул. Волоська 8/5

Інші організатори

Apple Consulting®
Apple Consulting®
Телефон
044 495 2728
Сайт
http://applecons.com.ua
Читати далі

Соціальні мережі

Insta-комікс тижня

telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
companies_advertasing

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.