Kyiv Smart City Forum 2020 - PRO ІДЕЇ

Kyiv Smart City Forum 2020

Сьогодні розумне місто – це місто, в якому технології допомагають подолати кризу та консолідувати зусилля громадян. Експерти з інновацій, урбаністи, представники влади та антикризові менеджери зберуться на Kyiv Smart City Forum 2020, щоб обговорити механізми адаптації міст та громадян у нових умовах. В основі програми – унікальний контент з міської тематики, практичні поради для розвитку бізнесу та інвестицій, досвід професіоналів в удосконаленні всіх аспектів smart-життя.
Все, що було оффлайн — тепер онлайн! Потік виступів від провідних українських та міжнародних спікерів, віртуальна виставкова зона з найкращими технологічними рішеннями, живе спілкування зі smart-спільнотою, інтерактивні заходи, вбудовані відеочати учасників та експонентів виставкової зони, квізи та рейтинги. Все на одній платформі!
Kyiv Smart City Forum 2020 – це відкрита платформа для дискусій про майбутнє. Ми уважно слідкуємо за глобальними трендами в епоху невизначеності, тож цього року запускаємо форум в онлайн-форматі. У режимі реального часу ми гарантуємо присутність експертів з різних країн, антикризові стратегії, цікаві інтерактивні заходи та нові форми взаємодії з аудиторією. В рамках форуму ми відновлюємо міжсекторальну комунікацію та ділимось досвідом найефективніших цифрових рішень у містах, які оперативно реагують на виклики часу.

На секціях ми поговоримо про готовність міста і громадян до кризових ситуацій, про автоматизацію процесів та технології, які допомагають почуватися безпечно і захищено у світі, який швидко змінюється. Учасники дізнаються про нові смарт-інструменти та методи їх використання у період кризи. Галузеві фахівці детально розкажуть, як їхні міста за допомогою електронних сервісів реагують на виклики нового часу і чим цей досвід може бути корисним Києву.

Позначки:

Дата

Жов 08 2020
Expired!

Час

11:00 - 21:00

Більше Інформації

Читати далі
Читати далі

Соціальні мережі

Insta-комікс тижня

telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
companies_advertasing

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.