- PRO ІДЕЇ

Метод Ненасильницької комунікації було розроблено американським психологом доктором Маршаллом Розенбергом в 60-х роках ХХ століття і вважається найбільш ефективною методикою вирішення конфліктів в світі. Навчіться бачити у кожній конфліктній ситуації потенціал і можливість для особистісного зростання і покращення стосунків з близькими! Це мистецтво, якому можна навчитись, говорячи мовою серця, мовою Ненасильницької Комунікації. Запрошуємо!

Тренер: 
Ева Рамбала (Угорщина) – офіційний тренер Міжнародного центру з Ненасильницької комунікації (CNVC), яка має понад 20 років досвіду роботи тренером з Ненасильницької Комунікації та ефективних комунікацій. Ева є досвідченим медіатором та фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу, працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.

У програмі: 
1. Реакція в конфліктній ситуації
2. Основи методи ненасильницької Комунікації (ННК)
3. 4 компонента ННК:
• безоціночне спостереження
• визнання почуттів
• визначення потреб
• висловлювання прохань
4. Способи встановлення зв’язку «від серця до серця»
5. Управління гнівом
6. Реакція на критику

Конфлікти і непорозуміння можуть виникнути в кожній родині або команді. Їх важливо і потрібно обговорювати, і вирішувати. ННК чудово працює як у спілкуванні з дітьми та близькими, так і на лінії фронту, в школах, лікарнях, організаціях в більш ніж 70 країнах світу.

Детальніше про метод Ненасильницької комунікації читайте за посиланням: http://nvc.empatia.pro

*Про ННК
Ненасильницька комунікація (ННК) – це метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття і потреби кожної людини та задовольнити їх.
З ННК ми навчаємося емоційній компенетності – чути наші власні найглибші потреби та потреби інших, а також ідентифікувати і чітко формулювати те, що «живе в нас». Через наголошення на уважному вислуховуванні – як самих себе так і інших – ННК стимулює повагу, уважність, емпатію та породжує взаємне бажання давати від серця.

Дата

Січ 25 2020
Expired!

Час

10:00 - 18:00

Вартість

1 500 грн (з видачею сертифікату)

Більше Інформації

Читати далі

Розташування

*Уточнюється
*Уточнюється

Організатор

Empatia
Сайт
http://www.empatia.pro
Читати далі

Соціальні мережі

Insta-комікс тижня

telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
companies_advertasing

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.