Ретрозліт Old Car - PRO ІДЕЇ

Ретрозліт Old Car

Міжнародний ретро-фестиваль Old Car. Захід відрізнятиметься від щорічного фестивалю іншим форматом, більшою кількістю руху й організаційними підходами, які відповідають всім вимогам Міністерства охорони здоров’я України. Родзинкою заходу стане пробіг старовинних автівок 12 вересня від пам’ятника засновникам Києва до Музею авіації.


Традиційно незмінними лишатимуться неповторна атмосфера серед літаків і хромованих старовинних автомобілів, різноманіття моделей різних років випуску й видовищні заходи.
Можна побачити найбільш рідкісні машини в Україні та свіжі роботи майстерень із відновлення ексклюзивних автівок. Очікуємо раритетні британські та італійські автомобілі. А також – вишуканий радянський кабріолет, який зберігся єдиним у світі. У рамках заходу відзначать цьогорічних ювілярів – ЗАЗ-966 і ВАЗ-2101.
Для любителів швидкісних моделей ми готуємо “гарячу експозицію” суперкарів і найбажаніших автомобілів покоління 90-х.
На “Ретрозльоті” буде все для насиченого й неповторного сімейного відпочинку — унікальні локації для фотозйомки, заклади корисного й смачного харчування, море вражень для дітей. Аби потрапити на захід, варто придбати музейний квиток на касі при вході. 

Позначки:

Дата

Вер 12 - 13 2020
Expired!

Час

09:00 - 19:00

Вартість

100 грн

Більше Інформації

Читати далі
Читати далі

Соціальні мережі

Insta-комікс тижня

telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
companies_advertasing

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.