Ретрозліт Old Car - PRO ІДЕЇ

Ретрозліт Old Car

Міжнародний ретро-фестиваль Old Car. Захід відрізнятиметься від щорічного фестивалю іншим форматом, більшою кількістю руху й організаційними підходами, які відповідають всім вимогам Міністерства охорони здоров’я України. Родзинкою заходу стане пробіг старовинних автівок 12 вересня від пам’ятника засновникам Києва до Музею авіації.


Традиційно незмінними лишатимуться неповторна атмосфера серед літаків і хромованих старовинних автомобілів, різноманіття моделей різних років випуску й видовищні заходи.
Можна побачити найбільш рідкісні машини в Україні та свіжі роботи майстерень із відновлення ексклюзивних автівок. Очікуємо раритетні британські та італійські автомобілі. А також – вишуканий радянський кабріолет, який зберігся єдиним у світі. У рамках заходу відзначать цьогорічних ювілярів – ЗАЗ-966 і ВАЗ-2101.
Для любителів швидкісних моделей ми готуємо “гарячу експозицію” суперкарів і найбажаніших автомобілів покоління 90-х.
На “Ретрозльоті” буде все для насиченого й неповторного сімейного відпочинку — унікальні локації для фотозйомки, заклади корисного й смачного харчування, море вражень для дітей. Аби потрапити на захід, варто придбати музейний квиток на касі при вході. 

Теги

Дата

Вер 12 2020 - Вер 13 2020

Час

09:00 - 19:00

Вартість

100 грн

Більше Інформації

Читати далі
РЕЄСТРУЙСЯ

Соціальні мережі

telegram_widget
instagram_logo_widget
instagram_widget
companies_advertasing

Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.