UDCK New Year. All around the data 2019. UDCK Past and Future. - PRO ІДЕЇ

UDCK New Year. All around the data 2019. UDCK Past and Future.

Новий рік вже на порозі, і саме час підбити підсумки. Підсумки в світі даних підведе Євген Недашківський, а підсумки нашого ком’юніті підведе Денис Рєзнік. А ще час просто зібратися, послухати цікаві доповіді, поспілкуватися, скуштувати смачну піцу та виграти пам’ятний приз 🙂 Ми вас чекаємо. До зустрічі!

У програмі:
Навколо даних. Рік 2019.
Спікер: Євген Недашківський – співорганізатор UDCK, Microsoft MVP, експерт в галузі роботи з даними.
Гучні релізи, сміливі зломи, величезна кількість знайдених дірок в безпеці, нові фічі та продукти, подальше поширення хмарних технологій… Це досить загальний опис року, що минув.
Що пройшло повз нас? Чого ми не помітили, чи вже забули? Давайте разом пройдемося по всім значим подіям у світі роботи з даними, що відбулися за 2019 рік та підіб’ємо підсумки.
Ну а також спробуємо заглянути в рік 2020 та зрозуміти які тенденції на нас очікують.
Приходьте, вас чекає захоплива доповідь!

Ukrainian Data Community – Історія і Майбутнє.
Спікер: Денис Рєзнік – співорганізатор UDCK. Працює в компанії Intapp, на позиції Data Architect. Понад 10 років досвіду в розробці ПЗ, побудові архітектури та оптимізації баз даних. В 2010 році отримав статус Microsoft Data Platform MVP, що закріплений за ним і сьогодні. Окрім своєї професійної діяльності, Денис бере активну участь в розвитку української Data Platform спільноти та обіймає позицію Regional Mentor for CEE в організації PASS.
Новий рік – найкращий час підбити підсумки і побудувати плани на наступний рік. Це і буде темою моєї доповіді. Я розповім як з’явилося наше комьюніті, як ми розвивалися, переходили на нові рівні про всі наші зльоти і падіння, про все все що було до цього часу і про все те що буде наступного року. Планується багато анонсів, багато веселої та цікавої інормації про життя комьюніті. Буду радий бачити всіх хто був з нами всі ці роки, і тих хто хоче приєднатися до нашого дружнього комьюніті.

Наприкінці зустрічі розіграємо багато призів від SQL Діда Мороза 🙂 і один супер-приз – Книгу по SQL Server 2019 від Боба Варда з автографом автора.

Позначки:

Дата

Гру 26 2019
Expired!

Час

19:00 - 22:00

Вартість

Безкоштовно, за попередньою реєстрацією

Більше Інформації

Читати далі

Розташування

Microsoft Ukraine
Київ, вул. Жилянська, 75

Організатор

UDCK (Ukrainian Data Community Kyiv)
Сайт
https://www.facebook.com/groups/kssug/
Читати далі

Соціальні мережі

Insta-комікс тижня

telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
telegram_widget
companies_advertasing

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.