Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

Facebook оголосив про безліч нових функцій для Messenger та Instagram Direct, включаючи групові чати між додатками, тож ви можете брати участь у групових дискусіях між цими двома програмами, нових індикаторах введення груп для покращення взаємодії та опитуваннях у ваших IG DM.

Основним доповненням є крос-групові чати Instagram-Messenger-як пояснює Facebook: «Минулого року ми оголосили про перехід між додатками між Messenger та Instagram. З цим оновленням ви зможете розпочинати групові чати між контактами в Instagram та Messenger.”

Інтеграція Instagram Messenger

 

Отже, функціонально це не є суттєвою зміною, враховуючи, що опція спілкування у двох додатках між окремими людьми доступна з вересня минулого року. Але це додає ще один елемент, хоча це також ще один крок у більш широкому плані інтеграції обміну повідомленнями Facebook, який, врешті-решт, також включатиме WhatsApp, що дозволяє користувачам кожної окремої платформи надсилати повідомлення іншим у будь -якому додатку, який вони оберуть.

Це також вимагатиме повного шифрування повідомлень інстаграму та месенджера відповідно до стандартних параметрів безпеки WhatsApp, які, як видається, будуть більшим пагорбом для підйому для компанії.

Різні уряди висловлюють занепокоєння щодо спроби Facebook додати більше можливостей шифрування до своїх інструментів обміну повідомленнями, але оскільки користувачі WhatsApp вже нервують щодо будь-якого потенційного обміну даними у Facebook, іншого варіанту не буде, Facebook також повинен буде надати повну шифрування у всіх своїх засобах обміну повідомленнями або відмовитися від процесу інтеграції.

Схоже, що вони мають намір просунутися вперед, коли соціальна мережа оголосила про додаткові елементи шифрування для Messenger лише минулого місяця, тому можна очікувати, що це стане набагато більшою точкою дискусії, оскільки Facebook прагне зробити наступні та найбільші кроки в більший проект.

Опитування в DM-повідомленнях Instagram

Як ви можете бачити на наведеному вище зображенні, Facebook також додає опитування в DM-повідомленнях Instagram, які також будуть доступні в групових чатах між додатками.

«Улюблена фанатами функція Messenger, опитування, тепер доступна у ваших повідомленнях у Instagram та у групових чатах між різними додатками, що полегшує групі вирішувати, яке нове шоу найбільше випиває чи до якого ресторану ви всі підете наступних вихідних.”

Це може стати ще одним варіантом взаємодії, тоді як функціональність крос-додатків знову-таки є ще одним великим кроком у зміцненні зусиль щодо інтеграції та об’єднанні повного набору засобів обміну повідомленнями.

Нові індикатори спілкування в групових чатах

Facebook також додає нові індикатори групового введення, які відображатимуться, коли ваші друзі набиратимуть текст одночасно.

Інтеграція Instagram Messenger

Як ви бачите, тепер ви зможете побачити, коли одночасно набирає текст кілька людей, що може додати до обговорення в активних кімнатах.

Нові теми чату

Facebook також додає нові теми чату як у Messenger, так і в IG, а також у «Астрологічний арт-пакет», включаючи фони та нові ефекти AR.

Інтеграція Instagram Messenger

Астрологія стала все більш популярною за останній рік, і Snapchat також додав нові астрологічні інтеграції, щоб збільшити залучення.

Дивитися разом

Нарешті, Facebook тепер дозволить дивитися разом із каналу Instagram, що надасть інший спосіб викликати обговорення та взаємодію в чаті.

«Тепер ви можете переглядати улюблений контент безпосередньо зі своєї стрічки Instagram разом з друзями. Просто розпочніть відеочат у Instagram, прокрутіть до публікації, якою хочете поділитися, потім натисніть кнопку “Поділитися” та “Дивіться разом”.

Це може бути особливо корисним для IGTV, якщо це сприятиме активізації перегляду в обох додатках.

Хоча коротке відео продовжує зростати як ключовий варіант вмісту, приватні повідомлення для більшості людей є першочерговою платформою для соціальних зв’язків, оскільки ми поступово відійшли від соціального мовлення, а більше до взаємодії у менших, більш інтимних групах.

Дійсно, так було завжди, коли люди вирішували поділитися більше зі своїми найближчими друзями. Але на тлі зростаючого поділу та токсичності у соціальних мережах, а також негативних наслідків «відміни культури» та іншої поведінки у відповідь у результаті публічних публікацій, все більше людей повернулося до менших груп та ділиться з однодумцями, приймаючи людей, яких вони знають і яким довіряють.

Саме тут Facebook має значний вплив, враховуючи, що він контролює два найбільших у світі додатки для обміну повідомленнями. Поки що не вирішено, як ефективно монетизувати їх, але такі доповнення схиляються до ширшої тенденції обміну повідомленнями, а також прагнуть полегшити поведінку ділових повідомлень за допомогою таких доповнень, як реклама дотиків до повідомлень в Instagram та розширення – інструменти для бізнесу WhatsApp.

У той же час, поступова інтеграція додатків для обміну повідомленнями також може, принаймні теоретично, ускладнити розпад Facebook, якщо на певному етапі це вважатиметься найкращим шляхом для галузі.

Ця пропозиція неодноразово піднімалася в різних антимонопольних розслідуваннях, при цьому придбання Facebook як WhatsApp, так і Instagram наводиться як приклад того, як компанія використовує свої масштаби для підтримки домінування на ринку.

Якби це було коли-небудь доведено, з юридичної точки зору, Facebook можна було б змусити позбутися обох додатків – але якщо обидва ці додатки стануть частиною більш широкої платформи Facebook, можливо, це буде неможливо. . Це також може бути причиною того, що Facebook додав брендинг Facebook до обох додатків в останні роки, незважаючи на потенційно негативний відтінок такого в обох випадках.

Якою б не була логіка, Facebook, схоже, має намір продовжити свій повний план інтеграції, а розширене з’єднання Messenger та IG Direct-це ще один маленький крок у цьому напрямку.

Джерело: Facebook, SMT

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

З яких фахівців має складатися команда з діджитал-маркетингу – мінімальний формат 😎 Про розробників та SEO-фахівців поговоримо окремо 😉

♬ Lazy Sunday – Official Sound Studio

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: