Facebook тестує новий шлях більш зосереджених чатів в додатку –  «Spotlight».

Як пояснює Facebook на цих екранах (якими поділився експерт із соціальних мереж Метт Наварра), Spotlight Conversation дає змогу запросити певних людей відповісти на публікацію, а їхні відповіді потім розділяються на «відведені місця без перерв». 

Facebook

 

Інші користувачі все ще можуть бачити вашу публікацію та коментувати в чаті, але їхні відповіді розміщуються на іншій вкладці в потоці відповідей.

 

Розмова в центрі уваги Facebook

 

Як влаштовані Spotlight Conversation

Як ви можете бачити тут, оригінальна публікація показує запрошених учасників до чату, а обговорення між господарем та гостями потім відображається у спеціальному потоці чату «У центрі уваги», а всі інші відповіді на вкладці «Інші коментарі». 

Що насправді дуже схоже на параметри контролю відповідей у Twitter, які він додав у серпні минулого року, дозволяючи користувачам обмежувати, хто може відповідати на їхні твіти, лише тими, кого вони @згадують.

 

Елементи керування відповіддю в Twitter
 

Частиною поштовху до цього оновлення стала ситуація, коли люди використовували твіти для проведення інтерв’ю в прямому ефірі, за якими часто було важко прослідкувати, оскільки будь-хто міг відповісти на ланцюжок твітів. Обмежуючи, хто може насправді відповісти, це значно полегшує залишатися в темі, а глядачам читати спеціальний потік зворотних відповідей між профілями фокусування в ланцюжку твітів.

Для чого це потрібно? 

Facebook, схоже, відточує подібне тут, що могло б надати більше засобів для обміну чатами в режимі реального часу в додатку для популярних користувачів, а також могло б розширити корисність ланцюжків відповідей Facebook на запитання та відповіді, інтерв’ю зі знаменитостями, інформаційні сесії тощо. 

Здається, це досить незначне доповнення, але таке, яке може принести особливу користь – і цілком може виявитися, що обмін інтерв’ю один на один і обговорення в додатку може відкрити нові можливості для охоплення більшої аудиторії за допомогою таких, і максимізувати відповідь на ваші публікації та обговорення у Facebook.

Я маю на увазі, що користувачі Facebook, звичайно, зазвичай хочуть самі відповідати і брати участь, де можуть. Але, можливо, у певних випадках також корисно обмежити ланцюжки ваших відповідей та сприяти більш прямим чатам.

Там також може бути певний рівень ризику. Скажімо, «Antivaxxer 1» хоче взяти інтерв’ю з «експертом» з вакцин, і тримайте цей ланцюжок відповідей окремо від тих, хто сумнівається. Це може сприяти появі нових форм дезінформації та підкріплення, що може бути проблематичним.

Він також дещо схожий на інший тест Facebook у ланцюжкових відповідях, який не дозволяє брати участь як такий, але додає інший кут для публікації ланцюжків відповідей.

 

Відповіді в ланцюжках у Facebook

Схоже, Facebook шукає більше способів використовувати повідомлення та відповіді, щоб розширити ваші потенційні можливості, кожен з яких матиме конкретні випадки використання та переваги, без серйозних технічних наслідків для Facebook.

Це може відкрити нові можливості – немає жодних слів про повний обсяг цього нового тесту, але розмови Spotlight зараз вже доступні деяким користувачам в програмі.   

Джерело: Social Media Today

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Коли телефонуєш в Instagram-магазин з реклами 😅

♬ оригинальный звук – Тетяна Хохерчак

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.