Facebook запустив два нових курси для отримання сертифікатів.

Перший зосереджений на розширеній маркетинговій аналітиці, а другий присвячений створенню та розробці AR, допомагаючи вдосконалювати ваші навички в цих зростаючих сферах попиту.

Зважаючи на зміну кар’єри у 2022 році, чи, можливо, ви хочете підвищити кваліфікацію, щоб випередити зміну метавсесвіту, що розвивається?

Як пояснив Facebook: «Сертифікат з маркетингової аналітики Facebook, розроблений у партнерстві з Coursera, надає вам затребувані навички, які допоможуть розпочати вашу кар’єру маркетингового аналітика, без досвіду.”

 

Facebook Marketing Analytics Professional Certificate

Курс Marketing Analytics охоплює різні аспекти розширеного аналізу і вимірювань, в тому числі ідентифікації джерел даних та застосування Python для сортування даних і оцінки ефективності реклами.

Spark AR Certification and AR Pro course 

Новий курс Спарк AR-творець буде активувати просунутий рівень AR- творців для того щоб відрізняти їх навички AR на ринку, з методами створення наступного рівня і поширення ідей, щоб краще інформувати ваш процес створення AR. Що, враховуючи очікуване зростання AR, може стати основною сферою попиту в найближчі роки.

Обидва курси надають офіційну сертифікацію з цифровим сертифікатом після завершення, який ви можете відобразити у своєму профілі LinkedIn та/або в будь-якому іншому місці.

 

Сертифікат курсу Facebook

 

Випускники також отримують доступ до мережі Facebook Certification Career Network, «платформи пошуку роботи для випускників та сертифікованих спеціалістів, щоб зв’язатися з понад 130 провідними роботодавцями, які взяли на себе зобов’язання знайти таланти за допомогою нашої програми сертифікації». Компанії, які шукають рекрутів через Career Network, включають BBDO, dentsu, Havas Media, Vayner Media та інші.

Це може стати сходинкою для наступного кар’єрного стрибка. Курси проводяться на Coursera, і тому за них стягується щомісячна плата Coursera, але є безкоштовний пробний період, а відносні витрати є низькими, враховуючи кар’єрні переваги.

Facebook також пропонує програму сертифікації SMM-спеціаліста, яка охоплює всі аспекти ефективного управління соцмедіа, включаючи розширені знання про платні соціальні програми (з ухилом для Facebook).

Ви можете дізнатися більше про різноманітні курси сертифікатів Facebook тут .

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com Курси 🔥 Google Analytics Academy 💪🏻 #маркетинг #proідеї #аналитика #лайфхак #освітадлямаркетологів #самообразование #секретымаркетологов #smm ♬ оригінальний звук – Маркетинг для всіх

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: