Із січня 2022 року компанія Meta додає 20% податку на додану вартість до вартості послуг соцмережі Facebook в Україні.

Із січня 2022 року реклама у Facebook в Україні оподатковується на додану вартість (ПДВ) за чинною місцевою податковою ставкою.

Це стосується рекламодавців, які для параметра «Адреса покупця» в особистій адресі чи адресі компанії встановили «Україна» та які не підтвердили, що (1) вони є юридичною особою або (2) приватними підприємцями й не додали свій номер платника податку на додану вартість (номер платника ПДВ) до їхнього рекламного облікового запису Facebook.

На сторінці Налаштування платежів ви можете додати номер платника ПДВ і поставити прапорець, щоб підтвердити, чи є ви юридичною особою або приватним підприємцем і несете відповідальність за самостійне визначення і сплату ПДВ відповідно до Податкового кодексу України. Якщо ви підтвердите, що ви є (1) юридичною особою або (2) приватним підприємцем, і надасте номер платника ПДВ, Facebook не нараховуватиме ПДВ на оплату реклами у Facebook.

 

Умови стягнення 20% ПДВ 

ПДВ нараховується щоразу, коли з вас стягується оплата за рекламу, якщо ви не є (1) юридичною особою або (2) приватним підприємцем і не надали номер платника ПДВ. Оскільки ПДВ додається до платежів, ви не досягнете порога для розрахунків швидше, однак із вас може стягуватися сума, яка перевищує поріг для розрахунків. Якщо ви оплачуєте рекламу у Facebook за допомогою ручного способу оплати, ПДВ розраховується і застосовується відповідно до чинної місцевої ставки під час зарахування коштів на ваш рекламний обліковий запис, щоб визначити загальний доступний залишок.

Примітка. Facebook не може надавати консультації з питань оподаткування. Якщо у вас є запитання що податків, радимо звернутися до податкових консультантів або місцевих податкових органів.

 

 

Google взяв перший удар на себе – ще у грудні

На початку грудня компанія Google розіслала користувачам своїх платних послуг в Україні лист, у якому попередила їх про подорожчання сервісів у зв’язку з набранням чинності нової норми про ПДВ в Україні.

Джерело: Facebook

 

@proidei.com

Голос ще не повернувся, але я надриваюся і розповідаю вам про курси з SMM 😅

♬ Ameno Amapiano – Remix – Goya Menor & Nektunez

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: