Facebook – тепер Meta – все ще не задоволений Apple, і її наполягання на скороченні підписок шанувальників на 30% разом з будь-якою іншою покупкою в додатку.

І вона поступово знаходить способи протистояти і допомагати користувачам підривати комісію Apple за транзакції. Його останній елемент на цьому фронті стосується підписки шанувальників і надання нових можливостей, які гарантують, що творці отримають повну частку грошей шанувальників.

Як пояснив генеральний директор Meta Марк Цукерберг: «Коли ми створюємо метавсесвіт, ми зосереджені на тому, щоб розблокувати можливості для творців заробляти гроші на своїй роботі. Комісія в розмірі 30%, яку Apple бере за транзакції, ускладнюють це зробити, тому ми оновлюємо наш продукт підписок, щоб тепер творці могли заробляти більше».

Перенаправлення оплати в обхід Apple 

Основним новим доповненням на цьому фронті є новий процес перенаправлення, який допоможе творцям скеровувати потенційних передплатників зареєструватися за межами програми Facebook, тим самим підриваючи 30-відсоткову комісію Apple.

 

Творча студія Facebook

 

Як ви можете бачити на цьому зображенні, Facebook додав нове персоналізоване рекламне посилання в Creator Studio, яким творці потім можуть поділитися електронною поштою або в текстових оновленнях, щоб перенаправляти передплатників за межі програми.

Як пояснив Facebook: “Починаючи з сьогоднішнього дня, ми пропонуємо авторам можливість спрямовувати людей на веб-сайт, щоб завершити покупку підписки за допомогою Facebook Pay. Коли люди купують підписки на цьому веб-сайті в Інтернеті чи на мобільних пристроях, творці зможуть утримувати 100% зароблених грошей, без урахування податків».

 

Я маю на увазі, що Facebook навіть не приховує наміченої мети, що, безсумнівно, роздратує Apple, яка вже зіткнулася з Facebook через її комісію за покупки в додатку , як зазначалося, а також передові оновлення конфіденційності iOS, яке справило значний вплив на рекламний бізнес Facebook.

Між двома технічними гігантами немає втраченої любові, і буде цікаво подивитися, чи планує Apple відповісти на останню спробу Facebook зруйнувати процес збору доходів.

Оновлення є одним із кількох нових змін, які входять до інструментів підписки шанувальників Facebook, які компанія планує запровадити напередодні свят, де користувачі, ймовірно, матимуть більше часу, щоб налаштуватися.

Бонусна винагорода за залучення підписників

Facebook також запускає нову бонусну програму для схвалених авторів, яка виділятиме виплати від 5 до 20 доларів за кожного нового підписника, якого вони зареєструють, з цього моменту до кінця 2021 року.

 

Бонусна програма Facebook Creator

 

«Творці можуть отримати бонус до 10 000 доларів США протягом програми. Але лише запрошення на всіх 27 ринках, де функція підписки доступна для творців. Ми сподіваємося розширити цю бонусну програму на інших в найближчі місяці, щоб допомогти більшій кількості творців створити стійкий бізнес із підпискою на Facebook».

Створення найпривабливішої платформи для творців є ключем до забезпечення того, щоб кожна програма підтримувала постійний потік популярного, розважального вмісту, і ця нова бонусна програма надасть творцям Facebook ще один засіб для створення спільноти в додатку, в ідеалі підтримувати їх більш узгодженими з Facebook інструментами, що рухаються вперед.

Зацікавлені творці можуть дізнатися більше про бонусну програму Facebook за реєстрацію тут.

Facebook також додає кілька корисних нових інструментів у Creator Studio, зокрема нову розбивку приблизних прибутків, щоб допомогти авторам зрозуміти, як саме вони заробляють гроші від своїх шанувальників.

 

Розбивка прибутків авторів Facebook

 

База електронних скриньок передплатників

І це також важливо – Facebook додатково надає творцям новий спосіб завантажувати електронні адреси своїх передплатників, забезпечуючи прямий шлях до збільшення залучення аудиторії.

 

Завантажити адресу електронної пошти Facebook

 

Це великий крок на фронті портативності даних і надасть творцям більше засобів, щоб максимізувати свої зусилля зі створення спільноти як у Facebook, так і поза ним. Що в кінцевому підсумку може мати негативний вплив на липкість Facebook у цьому відношенні, але ймовірною перевагою буде більше залучення спільнот, створених у Facebook, які потім бачитимуть ще більшу взаємодію на платформі як ключову домашню базу. У будь-якому випадку це цінне та цікаве доповнення, яке відкриє значні нові можливості в різних напрямках для творців Facebook.

 

Значки новеньких та давніх передплатників

Нарешті, Facebook також додає нові типи значків для передплатників у прямі трансляції.

«У прямих трансляціях значки передплатників будуть розрізнятися залежно від того, скільки часу людина є передплатником, тоді як у річниці її підписок коментарі передплатників будуть виділені спеціальними кольорами та анімацією, щоб вони виділялися з натовпу».

 

Значки Facebook Live

 

Спеціальні значки дають авторам простий спосіб проявити додаткову любов до тих, хто платить прихильникам, що може ще більше зміцнити ці зв’язки і змусити глядачів повертатися. Нові типи святкових значків забезпечать додатковий контекст у цьому відношенні, а також більше спонукань до взаємодії, щоб максимізувати залучення.

Як і для всіх соціальних платформ, створення найбільш прибуткових і корисних інструментів для творців є ключем до утримання найкращих талантів і аудиторії, яка приходить на них дивитися. TikTok все ще працює над своїми рамками монетизації творців, в той час як YouTube і Facebook, принаймні на даний момент, мають явну перевагу на цьому фронті, враховуючи зрілість і розвиток їхніх інструментів для отримання доходу від авторів, які можуть допомогти перетворити цих користувачів у сумлінних мільйонерів, на основі залучення лише платформи.

А якщо врахувати стабільне зростання ігор у Facebook і ширший зв’язок між ігровою культурою та загальними тенденціями в Інтернеті, ви зможете зрозуміти, чому ці нові доповнення настільки важливі і як вони можуть зіграти важливу роль у допомозі Facebook відіграти молоду аудиторію та вийти на наступний етап цифрового підключення.   

Джерело: Facebook, SMT

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Коли телефонуєш в Instagram-магазин з реклами 😅

♬ оригинальный звук – Тетяна Хохерчак

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.