Facebook додає фантастичні види спорту та ігри, які дозволять користувачам передбачати, що станеться у спорті, телешоу та поп-культурі, повідомила компанія у середу (1 вересня). Нові ігри під назвою Facebook Fantasy Games виходять спочатку на iOS та Android для користувачів у США та Канаді.

Зараз доступна перша гра – Pick & Play Sports, щоденне змагання з прогнозування, зроблене за допомогою Whistle Sports. Це дозволяє вболівальникам заробляти очки за правильне вгадування переможців гри, очки, набрані кожним гравцем або інші події під час матчів. У найближчі місяці Facebook випустить додаткові ігри, які дозволять користувачам прогнозувати результати телевізійних шоу, включаючи “Молодик” та “Вижив”.

Додавання фентезійних ігор може спонукати користувачів проводити більше часу у властивостях Facebook і може стати першим кроком у змаганні з більшими фентезійними спортивними організаціями, такими як DraftKings та FanDuel.

Нещодавно Facebook більше розширився до ігор, намагаючись утримати користувачів у своїх додатках. У червні Apple відхилила додаток Facebook Gaming зі свого App Store, заявивши, що він порушує правила його платформи. Facebook повернувся з вирішенням проблеми, дозволивши користувачам iOS отримати доступ до Facebook Gaming через веб-додаток. На відміну від спроби запустити ігрову платформу на iOS, Facebook зазначає, що її новини цього тижня мають на меті “перенести соціальне задоволення від традиційних фентезійних видів спорту у простіші формати, які легко грати для людей, які не знають про ігри прогнозування”.

Ці нові ігри-фентезі пропонують щось інше, ніж традиційні ігрові пропозиції – наприклад, гоночні ігри чи змагання у стилі аркад,-але, мабуть, краще підходять для соціальної мережі. Таблиці лідерів та реакції стрічок пропонують соціальні елементи для користувачів, які хочуть грати з друзями. Гравці також можуть створити фентезі-лігу з друзями, щоб конкурувати один з одним, публічно або приватно. Члени ліги можуть порівнювати результати та матимуть місце поділитися виборами, реакціями та коментарями. Вбудовування цих соціальних елементів у нову платформу може зробити її більш липкою та спровокувати повторні відвідування, коли користувачі повертатимуться до програми, щоб робити нові прогнози та спілкуватися.

Нові функції з’являються в той час, коли Facebook стикається з великою конкуренцією у сфері соціальних медіа, а саме з TikTok. Середній щомісячний час, витрачений на користувача в TikTok, у 2020 році зростав швидше, ніж у інших популярних соціальних додатках, випередивши Facebook, виявила App Annie.

Водночас експерименти з фантастичними спортивними лігами можуть допомогти Facebook конкурувати з більшими гравцями, такими як FanDuel та DraftKings. У минулому Facebook задумувався над тим, щоб стати другим супутником екрану для подій у прямому ефірі, підштовхуючи соціального гіганта до тестування Venue-платформи для шанувальників коментувати події в прямому ефірі, які проводили відомі особистості.

Facebook також має кілька інших ігрових інвестицій, включаючи вкладку «Ігри» для стрімерів, компанію з віртуальної реальності «Oculus» та плани, які ще не розкриваються, переробити себе в «компанію метавсесвіту». Генеральний директор Марк Цукерберг зазначив, що концепція, яка традиційно асоціюється з іграми та описує зростаюче перетинання цифрового та фізичного просторів, буде служити маяком для Facebook, оскільки вона працюватиме над розширенням за межі сфери соціальних медіа.

Джерело: Facebook

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: