Facebook оголосив про старт нової програми фінансування у розмірі 10 мільйонів доларів.

Незважаючи на те, що розширена реальність має наблизитись до більшої концентрації уваги протягом наступних кількох років, віртуальна реальність-це наступний етап, який полегшує всеохоплюючий, всеохоплюючий досвід роботи в Інтернеті, що дозволить людям спілкуватися різними способами, не виходячи з дому.

Способи застосування для VR величезні і зростають з кожним днем, особливо на тлі зростаючої зміни “робота з дому”. І тепер Facebook прагне до наступного рівня зв’язку з новою програмою фінансування у розмірі 10 мільйонів доларів, призначеною для заохочення творців VR у створенні наступних соціальних та інтерактивних платформ у середовищі VR.

 

 

Як ви можете бачити в цьому кліпі, нещодавно оголошена програма “Horizon Worlds” забезпечує віртуальну пісочницю для творців, яка наразі виглядає досить простою, але з кожним днем ​​стає все більш складною та захоплюючою.

Як пояснює Facebook: «За останній рік ми додали низку нових функцій у Horizon Worlds, які спростили створення складних світів та значно розширили межі того, що можна створити. У вас була ідея гри чи досвіду, і просто ніколи не було відповідного набору інструментів, щоб реалізувати це бачення? Якщо ви коли-небудь мріяли побудувати власну гру в пейнтбол, простір для соціальних зустрічей, захоплюючу кімнату для втечі, колекцію партійних ігор або навіть гоночний досвід, де ви літаєте містом на мітлі, то саме час приєднатися до Horizon Worlds та будувати разом з нами.”

Нова програма фінансування у розмірі 10 мільйонів доларів

Нове фінансування буде розподілятися за допомогою трьох потоків, призначених для стимулювання різних елементів досвіду віртуальної реальності:

Конкурси спільноти Facebook запускає серію конкурсів творців, які винагородять розробників за створення «найкращих світів у Horizon». Програма запропонує переможцям грошові призи до 10 тисяч доларів. 

Програма Accelerator Програма Accelerator для творців Facebook, яка спеціально розроблена для того, щоб дати людям із різним походженням «просунутий курс аварійної підготовки у створенні Horizon Worlds», незабаром почнеться прийом заявок на розширену ініціативу, яка розпочнеться на початку 2022 року. 

Фінансування для розробників – Нарешті, Facebook також прагне надати фінансування для розробників, студій або творців, які зацікавлені у створенні досвіду для Horizon на певну тему.

Кожен з цих елементів буде відігравати ключову роль у створенні середовища віртуальної реальності та забезпеченні того, щоб Facebook залишався в авангарді наступного етапу.

Що стає все більш важливим для компанії

Дані показують, що Facebook неухильно втрачає зв’язок із молодшими аудиторіями, що, врешті-решт, може спричинити втрату актуальності його платформ, що зменшить присутність компанії на користь нових, зростаючих тенденцій в Інтернеті.

Але якщо Facebook зможе стати власником наступного технічного зрушення, як щодо AR, так і для VR – з’єднання, це може значно полегшити подолання будь-якого такого спаду, а платформа стане швидше утилітою у VR та AR, що може забезпечити їй спосіб залишаєтьитися важливим сполучним інструментом на майбутнє.

Дійсно, генеральний директор Facebook Марк Цукерберг вже заявив, що бачить, що Facebook стає “компанією метавселенної”, вказуючи на наступну зміну, і якщо Facebook зможе володіти цим простором і стати основою для більш глибокого зв’язку, це зменшить його залежність від соціальних мереж додатки та розміщуйте його для постійного розширення та зростання.

Ось чому таке фінансування є настільки важливим – і хоча воно ще не має прямого відношення до вас, і може здатися, що ви не придбаєте гарнітуру VR протягом наступних трьох років, тенденції свідчать про те, що багато людей буде застосовувати VR все більше далі.

Джерело: Facebook

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Оновлення Instagram: Instagram Video 🔥

♬ FEEL THE GROOVE – Queens Road, Fabian Graetz

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.