Facebook робить великий поштовх перед святами, щоб максимізувати можливості для авторів і допомогти їм охопити більше людей під час перерви.

Facebook оголосив про низку нових функцій, зокрема про рекомендовані посилання в прямих трансляціях, нові способи взаємодії творців із коментарями шанувальників, додаткове фінансування для висхідних зірок, гостеві чати в публікаціях, нові рекомендації щодо підписки тощо.

Основні доповнення стосуються Facebook Live – як пояснює Facebook: «Нещодавно ми запустили новий дизайн для Facebook Live для настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв,  щоб спростити для авторів трансляцію. Ми спростили навігаційне меню, щоб вам було легше отримати доступ до інформації та інструментів, які вам потрібні до та під час прямої трансляції.”

 

Оновлення Facebook Live composer

 

Як ви можете бачити тут, новий формат значно полегшує реалізацію різних параметрів прямої трансляції, доступних у процесі композиції, що допоможе авторам живих трансляцій максимізувати свої потоки. А тепер Facebook додає додаткові функції взаємодії, щоб допомогти стримерам отримати більше від своїх зусиль.

Найбільшим доповненням є «Рекомендовані посилання», що дозволить стримерам ділитися кількома посиланнями на сторонні веб-сайти у своїх трансляціях.

 

Facebook Live пропонує посилання

 

Це дозволить мовникам залучати більше прямого трафіку зі своїх потоків, а зі збільшенням кількості покупок у прямому ефірі це дасть значну можливість для стримерів отримати більше інтересу та цінності від своїх зусиль.

Facebook також дозволяє створювати опитування в прямому ефірі на мобільних пристроях, які до цього часу були доступні лише через створення на комп’ютері.

 

Опитування Facebook Live

 

Це ще один спосіб залучити ваших глядачів і покращити взаємодію та спільноту з вашими потоками.

Facebook також розширює кількість людей, з якими ви можете вести спільне мовлення під час використання Live: «Незабаром автори зможуть транслювати до трьох додаткових гостей, що відкриває можливості для трансляції з іншими авторами, друзями та шанувальниками».

 

Facebook Live з гостями

 

Що є великим поворотом, тому що ще в 2019 році, до настання пандемії, Facebook фактично вилучив опцію «Live» повністю через відсутність використання та вартість підтримки функції. Зростання відеозв’язку за останні два роки знову викликало інтерес до формату, і Facebook тепер дуже чітко прагне скористатися цим зростанням (Facebook знову додав можливість трансляцій з іншою особою в квітні 2020 року).

Facebook також додає сповіщення про пряму трансляцію до Facebook Stories, щоб покращити виявлення потоків, виділяючи їх на панелі Stories у верхній частині стрічки новин, а також додає нові значки, щоб допомогти стримерам упізнати своїх провідних прихильників у коментарях, і новий досвід «Front Row», щоб ще більше виділити шанувальників.

 

Оновлення Facebook Live

 

Facebook також прагне допомогти стримерам брати участь у більшій кількості розмов, додавши можливість швидко реагувати та відповідати на коментарі безпосередньо з сповіщення. 

«Ми також представили покращені функції рейтингу коментарів, які допомагають творцям знаходити найбільш релевантні бесіди та взаємодіяти з ними. Ці функції включають підняття коментарів і відповідей від авторів у верхній частині ланцюжка обговорення публікації та зменшення видимості спаму або повторюваних коментарів».

 

Коментарі Facebook Live

 

Це допоможе більшій кількості шанувальників знайти розмови, у яких брав участь творець, що може викликати ще більше обговорень навколо трансляцій та вмісту.

Facebook також прагне висвітлити творців у прямому ефірі за допомогою нових блоків у стрічці новин, які будуть рекомендувати публічним особам і авторам слідувати на основі інтересів користувачів, а також випробовує способи збільшення різноманітності контенту, виділеного користувачам, з особливим акцентом на підтримці нових творців. 

Нарешті, Facebook також офіційно оголосив про нову опцію «Spotlight Conversations», яка була помічена під час тестування ще в жовтні. 

 

Розмови в центрі уваги Facebook

 

Як ви можете бачити тут, формат Spotlight включатиме дві вкладки коментарів, одну для тих, які згадані в чаті, і одну для всіх інших коментарів.

«За допомогою  Spotlight Conversations ви можете вести цікаву дискусію на основі коментарів із обраними гостями. Ці бесіди відображатимуться у вигляді дописів із двома окремими розділами коментарів: один для вас і ваших гостей, а другий — для всіх інших, хто хоче слідкувати й обговорювати. Spotlight Conversation дає змогу брати участь у зосередженому просторі, а також розширювати охоплення ширшої аудиторії.”

Це могло б сприяти більшій взаємодії типу інтерв’ю, за яким читачі потім могли б легше стежити, і гарантувати, що вони отримають повний контекст обговорення.

На додаток до цих нових інструментів і опцій для публікації, Facebook також оголосив про нову бонусну програму для творців Facebook Live , яка буде платити авторам, які відповідають вимогам, на основі продуктивності їхніх прямих трансляцій.

Це схоже на платіжні системи, які тепер створені у Facebook , Instagram , Snapchat і YouTube для своїх варіантів короткого відео, які вони прагнуть розширити, щоб придушити зростання TikTok.

Пряме фінансування – це ще один спосіб стимулювати контент, хоча він стикається з проблемами з точки зору стійкості та підживлення творчої екосистеми.

Справді, Snapchat зіткнувся з різними проблемами з виплатами Spotlight, оскільки його найактивніші автори швидко покладалися на це фінансування, а потім програвали, коли його зменшили. Це важливе зауваження для всіх платформ, яке слід пам’ятати, що як тільки ви почнете фінансувати авторів, вони з часом почнуть на це покладатися, і вам знадобиться система заміни, щоб на певному етапі відмовитися від неї.

Нова програма фінансування в прямому ефірі доступна лише за запрошенням і розпочнеться «в найближчі тижні». 

Тут є купа нових міркувань для розробників Facebook, які можуть принести значні переваги. Більш широким стимулом тут є те, що Facebook і материнська компанія Meta прагнуть повернути молодшу аудиторію, спочатку залучивши найкращих авторів і зірок, яких вони хочуть бачити. Якщо вам вдасться завоювати авторів, ви знову завойовуєте аудиторію, і Facebook буде сподіватися, що ці доповнення нададуть більш привабливий варіант, ніж TikTok та інші програми, для тих, хто прагне максимізувати свої можливості.

Це, мабуть, кращий шлях, ніж додавати кричущі нові інструменти та функції доповненої реальності, у яких Facebook не був чудовим, принаймні з точки зору креативних інновацій. Більшість нових доповнень платформи насправді надходять від TikTok і Snapchat, але Facebook може дійсно перемогти в охопленні аудиторії та фінансуванні, де зосереджені ці нові елементи.

Чи допоможе це знову зробити Facebook крутим місцем для публікацій впливових людей? Час покаже.

Джерело: Facebook, SMT

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

@proidei.com

Які лідери, такі і думки 😅

♬ оригинальный звук – дензел 👺

 

 

Читати більше: