Facebook додає нові попереджувальні підказки, коли користувачі переходять до спільної статті у Facebook, якщо вони ще не відкрили посилання самі.

Повідомлення про спільний доступ до Facebook

Як пояснив Facebook: Сьогодні ми випробовуємо спосіб сприяти більш обгрунтованому обміну статтями новин. Якщо ви хочете поділитися посиланням на статтю новин, яке ви не відкривали, ми покажемо підказку із закликом відкрити його та прочитати, перш ніж поділившись цим з іншими”.

Як бачите, підказки попереджатимуть людей про те, що вони збираються поділитися посиланням, яке вони не відкривали, із коротким поясненням щодо потенційних проблем цього підходу.

Для чого потрібні нові попереджувальні підказки в Facebook

Це в ідеалі змусить більшу кількість людей переглянути обмін посиланнями, не розуміючи повного контексту, що може допомогти зменшити дезінформацію та тривогу серед користувачів Facebook.

Як зазначалося, Twitter додав попередження щодо спільного використання невідкритих посилань минулого червня, які, на його думку, призводять до того, що користувачі частіше на 40% відкривають статті, і сповільнюють темпи посилення неінформованості.

Попередження статті у Twitter

Результати Twitter показують ефективність невеликих мір тертя в процесі обміну, що може призвести до більш поінформованих, розмірених дебатів та дискусій, просто спонукаючи користувачів приділити хвилинку для обдумування своїх дій.

Facebook буде сподіватися на те ж саме, і з урахуванням того, що все більше людей зараз отримують хоча б частину свого контенту новин із соціальної мережі, максимізуючи інформоване залучення та подальші дебати, є важливою міркуванням для платформи, оскільки вона, схоже, грає більш позитивна роль у тематичних дискусіях та обміні.

Попередження при поширенні інформації, якій більше ніж 90 днів

Facebook також має попередження про те, коли користувачі хочуть поділитися статтею, якій більш як 90 днів, метою якої є уповільнення неправильно спрямованих дискусій щодо старішого контенту, тоді як алгоритм Facebook також враховує кількість часу, який ви витрачаєте на читання статті після відкриття посилання при вимірюванні вашого відносного інтересу до контенту.

Тож Facebook вже має деякі заходи щодо протидії менш інформованому обміну та розповсюдженню, але ці нові підказки є більш прямим підходом до спонукання користувачів активніше цікавитись тим, чим вони діляться, замість того, щоб роздратовуватися заголовком, або брати такі за номіналом.

Якщо ця невелика міра змусить більшу кількість людей взяти зайву хвилинку, щоб прочитати повний контекст, це може мати великий вплив – і, як показують результати Twitter, це може бути ефективним заходом у цьому відношенні. 

Джерело: Facebook, The Verge, Social Media Today

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.