Facebook анонсував чимало аудіоновинок.

Хоча формат, здається, втратив частину свого блиску після раптового підйому Clubhouse на початку року, аудіосоцмедіа функції все ще відкривають нові можливості для залучення та альтернативні способи спілкування людей, які можуть розширити ваші інтерактивні можливості, а також надавати самих платформ – ще один спосіб утримати користувачів.

І сьогодні Facebook оголосив про розширення своїх аудіосоцмедіа планів, де аудіозали в прямому ефірі стануть доступними для публічних діячів у всьому світі, а також новий, виділений простір у вкладці Watch, що допоможе користувачам підключитися до всіх різних варіантів аудіо на платформі.

Розширення аудіозалів у прямому ефірі

Ще у квітні Facebook розпочав перший етап свого аудіосоцмедіа поштовху у відповідь на зростання інтересу до Clubhouse, який включав додавання аудіокімнат для громадських діячів у США. Тепер Facebook розширює доступність цієї опції.

Як пояснює Facebook: «Відтепер усі перевірені громадські діячі та творці матимуть можливість розміщувати аудіоприміщення в прямому ефірі. Ми бачили, як він став чудовим інструментом для полегшеного з’єднання та перетворення між різними типами спільнот.”

 

Аудіо кімнати Facebook

 

Як ви можете бачити тут, живі аудіокімнати Facebook відображатимуться у верхній частині стрічки новин для тих, хто стежить за кожним автором (навіть над сюжетами), а також вони будуть доступні через допис у стрічці.

Формат відтворення дуже ексклюзивний, що показує спікерів та слухачів у окремих розділах, а піктограми «Реакції» будуть підніматися на екрані під час їх застосування, подібно до відеотрансляцій у прямому ефірі.

Нове розширення означатиме, що тепер набагато більше людей зможуть налаштовуватися на аудіотрансляції Facebook, хоча на цьому етапі створення буде обмежено лише публічними особами та тими, у кого є перевірені облікові записи.

Що насправді може бути кращим підходом. Частина проблеми, з якою зараз відчуває Clubhouse, оскільки він відкритий для всіх користувачів, полягає в тому, що виділити найкращий контент для кожного окремого користувача важко, оскільки все більше і більше трансляцій надходять у його систему постійно (тепер Clubhouse досягає 700 тисяч щодня) кімнати). Багато користувачів зауважили, що додаток стає все більш переповненим, і якщо люди не можуть знайти найкращі кімнати, де вони могли б налаштуватися в будь -який момент часу, вони, швидше за все, припинять спроби і врешті-решт перестануть відкривати додаток.

Twitter також змагається з тими ж питаннями, додаючи теги до Spaces як засіб для покращення видимості та виділення найкращих кімнат для кожного користувача, виходячи з їх інтересів.

Залишаючи його обмеженим лише для авторів високого профілю, Facebook може допомогти забезпечити оптимальне використання цього варіанту, а також може служити своєрідним освітнім процесом, показуючи всім користувачам, як використовувати формат, ідеально допомагаючи покращити загальний якість його аудіоконтенту.

Аудіорозділ у вкладці Facebook Watch

У цьому плані Facebook також прагне покращити виявлення звуку, додавши новий, виділений аудіорозділ у вкладці Facebook Watch, який виділятиме простори, подкасти, творців аудіо тощо.

 

Аудіозакладка Facebook

 

Як ви можете бачити тут, у новому розділі будуть представлені всі аудіоінструменти Facebook, включаючи нещодавно додані параметри прослуховування подкастів. Той факт, що він похований у Facebook Watch, ймовірно, не призведе до оптимального захоплення (також, ви не можете “дивитися” аудіо), але для тих, хто шукає аудіовміст у будь-який момент, зараз буде бути виділеним простором для виявлення звуку в різних формах, що також може допомогти покращити експозицію для творців аудіо.

Аудіокімнати для груп

Facebook також тепер дозволить усім групам розміщувати аудіокімнати в прямому ефірі, що є ще одним способом підвищити інтерес до цієї опції у більш обмеженому, конкретному контекстному середовищі.

 

Аудіо у Facebook у групах

 

Процес також допоможе покращити виявлення, надаючи користувачам можливість знаходити аудіокімнати на вкладці груп, щоб вони могли налаштувати всі свої параметри групового аудіо.

Знову ж таки, залишаючи опцію обмеженою лише популярними діячами та в межах груп, Facebook може допомогти полегшити проблеми відкриття, оскільки користувачам аудіовміст, який будуть показувати, походитимуть від знаменитостей, за якими вони стежать, або від груп, до яких вони належать.

Цей додатковий контекст може зіграти важливу роль у збільшенні інтересу до цього варіанту та зробить аудіоінструменти Facebook більш привабливою перспективою.

Android та ПК

Facebook також випробовує аудіокімнати в режимі реального часу на Android та настільних комп’ютерах, а також продовжує випробовувати параметри аудіокліпів “Soundbites”, які дозволять користувачам обмінюватися відредагованими фрагментами звуку у вигляді стрічки та в інших областях.

 

Звукові фрагменти Facebook

 

Що схоже на нещодавно запущену опцію Clips у Clubhouse, хоча Soundbites також надасть звукові фільтри та параметри редагування, щоб додати ще один елемент до процесу. У найближчі тижні Facebook планує запустити Soundbites для більшої кількості користувачів у США.

Важко сказати, чи залишатиметься аудіосоціальне популярним елементом, чи мода, спричинена пандемією, стала новим способом залучення людей, які прагнуть підтримувати зв’язок. Здається, він має особливу привабливість – і, як зазначалося, хоча Clubhouse втратив певну силу, зараз він щодня розміщує 700 тисяч номерів.

Формат явно зацікавлений, і оскільки Twitter прагне еволюціонувати власні інструменти, Facebook має сенс також просувати свої плани навіть у більш обмеженому форматі, що обмежує доступ до певних користувачів.

Що, як зазначалося, насправді може стати кращим способом. Побачимо, як це потрясеться, оскільки розвиток аудіосоціальної сфери триватиме.

Джерело: SMT

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Діджитал-маркетологи: вік та досвід❓

♬ Getaway – Official Sound Studio

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.