Facebook поділився новим відео, в якому роз’яснюється, як працює його сумнозвісний алгоритм стрічки новин.

Відео не розкриває жодної великої нової ідеї та підказок, але дає гарний загальний огляд процесу рейтингування вмісту Facebook і чому деякі речі набувають більшої популярності, ніж інші, на основі індивідуальної реакції.

 

Як пояснив Facebook: “Наша мета – переконатися, що ви бачите найцінніші для вас публікації у верхній частині стрічки щоразу, коли ви відкриваєте програму Facebook. І оскільки більшість людей мають більше контенту у своїй стрічці новин, ніж вони могли б переглянути за один сеанс, ми використовуємо алгоритм для визначення порядку всіх публікацій, які ви можете бачити.”

Відео описує процес ранжирування корми, в тому числі чотирьох ключових елементів, які Facebook розглядає при виборі відповідного змісту для відображення кожного користувача.

Ці елементи:

•  Інвентар – це вихідна точка, з усіма публікаціями, які ви могли б потенційно відображатись щодня у початковому наборі зразків. Ці публікації базуються на Сторінках та Людях, за якими ви стежите, а також на контенті, яким вони поділилися та з яким взаємодіяли, а також на групах, до яких ви входите, та на вмісті оголошень, які ви можете показувати в будь-який день.

•  Сигнали – алгоритм потім використовує різні сигнали, щоб визначити актуальність кожного повідомлення для вас. Це базується на вашому зв’язку з Людиною / Сторінкою, яка публікує оновлення, включаючи те, як ви спілкувались з ними раніше. Алгоритм також враховує, чи є це фото, відео чи допис із посиланням, який також враховує те, що ви бачите, на основі вашої історії залучення (тобто, якщо ви переглянете більше відео, вам буде показано більше оновлення відео). 

Як працює стрічка новин

 

•  Прогнози – на основі цих міркувань алгоритм надає прогнози щодо вашої ймовірної взаємодії з кожною новою публікацією, намагаючись виділити найбільш релевантний контент на основі цих факторів.

•  Оцінка – І нарешті, алгоритм потім оцінює кожну публікацію у вашому пулі вмісту, щоб ранжирувати їх, враховуючи всі ці фактори. Чим вищий показник релевантності, тим більша ймовірність, що ця публікація з’явиться у верхній частині вашої стрічки Facebook.

Як працює стрічка новин Facebook

 

Це основна суть стрічки новин, і виходячи з цього, ви можете екстраполювати, як максимізувати охоплення на платформі. Чим більше людей вважатимуть ваш контент особистим доречним та взаємодіють із вашими оновленнями – будь то перегляд, реагування, коментування, обмін – тим більша ймовірність, що ваш контент буде вище у стрічці кожного. І чим більше людей у ​​цій групі, тим ширше охоплює ваш Facebook.

Facebook також зазначає, що користувачі можуть особисто налаштувати свою стрічку новин, використовуючи такі інструменти, як “Вибране”, щоб вибрати 30 найкращих людей та сторінки, які вони хочуть бачити найбільше, тоді як ви також можете сортувати свої стрічки хронологічно за допомогою опції сортування “Останні” – хоча що повернеться до алгоритмічної стрічки при наступному вході в систему.

Facebook також зазначає, що користувачі можуть вказати, що окремі публікації їх не стосуються, вибравши відповідні параметри в меню з трьома крапками на кожному дописі. Потім цей контент буде ранжирувати цей контент нижче в рейтингу в майбутньому.

На додаток до цього, Facebook заявляє, що контент, який порушує його політику, як-от мова ворожнечі та графічне насильство, буде часто видалятися до того, як будь-який користувач побачить його, тоді як інший контент, який може бути визнаний образливим, але не відповідає вимогам щодо видалення, часто буде нижчим за рейтингом, тому менше людей бачать це. 

Насправді це цінний базовий огляд основ алгоритму подачі Facebook, який може допомогти надати додатковий контекст щодо того, що і чому ви бачите, коли знаходитесь у своїй стрічці, і як цей процес працює для тих, хто хоче оптимізувати свою стратегію Facebook.

Раніше Facebook пропонував подібні пояснювачі, які мали на меті усунути деякі загадки з процесу ранжування контенту. Враховуючи це, у цьому новому відео нічого особливого нового, як такого, не розповідається, але все ж його варто переглянути, щоб переконатися, що ви чітко розумієте основи процесу Facebook. 

Ви можете переглянути новий відео-пояснювач тут.

Джерело: Social Media Today

Idea Media Group
ІDEA MEDIA GROUP Головна платформа маркетингу України

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.