Це значне оновлення для рекламодавців Facebook.

Cоціальна мережа оголосила, що почне зараховувати людей, які не зв’язали свої облікові записи Facebook та Instagram у своєму Центрі облікових записів, як окремі об’єкти для рекламних цілей – тобто якщо ваші облікові записи не пов’язані, Facebook тепер вважатиме, що ваші профілі Facebook та Instagram – це дві різні особи.

Нові умови запуску реклами в Facebook та Instagram

Як пояснює Facebook: «Починаючи з сьогоднішнього дня, якщо хтось не має своїх облікових записів Facebook та Instagram у Центрі облікових записів, ми розглядатимемо ці облікові записи як окремих людей для планування та вимірювання реклами. Облікові записи Facebook та Instagram, пов’язані в Центрі облікових записів, і надалі будуть спільно вважатися однією особою. Ця зміна набуде чинності протягом наступних кількох тижнів».

Центр облікових записів Facebook, доступ до якого можна отримати за допомогою ваших налаштувань у кожному з його додатків (Facebook, Instagram та Messenger), дозволяє вам під’єднувати свої облікові записи до кожного з них, щоб ви могли робити такі речі, як зміст між публікаціями, входити за допомогою своїх облікових даних з кожного додатка, використовуйте Facebook Pay тощо.

 

Центр облікових записів Facebook

 

Через різну функціональність більшість користувачів Instagram/Facebook синхронізували свої облікові записи, особливо ті, які мають сторінки Facebook (для рекламних цілей). Але все ж буде багато тих, хто цього не зробив, і тепер Facebook буде зараховувати їх окремо у своїй статистиці ефективності реклами.

Пояснення

«Раніше ми вважали когось із кількома обліковими записами однією особою для рекламних цілей, якщо вони пов’язували свої облікові записи Facebook та Instagram за допомогою цих додатків, або якщо ми вважали, що облікові записи належать одній особі. Наприклад, якщо хтось використовував одну і ту ж адресу електронної пошти у своїх облікових записах Facebook та Instagram або отримував доступ до обох платформ з одного пристрою, ми зараховували їх як одну людину під час взаємодії з рекламою».

Тепер цього більше не буде. Це може зробити цифри охоплення реклами Facebook виглядати набагато краще, з набагато ширшим охопленням, заснованим на змінному обліку.

«Коли ми впроваджуємо це оновлення методології, рекламодавці можуть побачити вплив на оцінки планування кампанії та звітність про ефективність для унікальних показників. Оцінки перед кампанією, наприклад, приблизний розмір аудиторії , будуть збільшуватися, але для більшості кампаній ми не вважаємо, що це матиме значний вплив на охоплену кампанію охоплення».

Що цікаво в контексті того, що Facebook нещодавно розширив оцінки охоплення своєї кампанії, а дані “потенційного охоплення” тепер відображаються в діапазонах замість конкретних цифр.

 

Оцінки охоплення реклами Facebook

 

Ця зміна була здійснена через різні юридичні проблеми щодо включення підроблених та дублікатів облікових записів у її наближення, які, як стверджують рекламодавці, Facebook роками робила свідомо, вводячи в оману рекламних партнерів щодо справжнього прогнозованого охоплення їхніх кампаній.

Минулого місяця Facebook впровадив цю зміну, і тепер вона знову намагається змінити ці оцінки аудиторії – що теоретично може ще раз розширити оцінки охоплення Facebook за допомогою засобів, які, як вона знає, будуть хоча б дещо неправильними.

Чи відкриє це Facebook для майбутніх юридичних викликів? Я маю на увазі, що Facebook буде важко стверджувати, що він не усвідомлює, що це може завищувати оцінки охоплення на основі цього пояснення, яке описує, як раніше він використовував більш точні заходи, щоб гарантувати, що його підрахунки краще відображають фактичний охоплення.

Зі свого боку, Facebook каже, що ця зміна стосується поваги до вибору користувачів щодо того, як їх інформація використовується для реклами, і люди мають можливість вирішувати, як їх особисті дані відображаються в цих елементах.

Так чи інакше, це відбувається, і буде цікаво подивитися, як це вплине на оцінки охоплення вашої реклами, а згодом і на те, як рекламна галузь реагує на оновлення.

Детальніше про майбутнє оновлення вимірювань Facebook можна прочитати тут.  

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Оновлення Instagram: Instagram Video 🔥

♬ FEEL THE GROOVE – Queens Road, Fabian Graetz

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.