Життя людей у всьому світі зазнало величезних змін за останній рік, і деякі оновлення Facebook з’явилися цього місяця у відповідь на це.

“Єдина константа – це зміни”, – знаменито сказав грецький філософ Геракліт. Ми не можемо це довести, але ми майже впевнені, що він говорив про оновлення Facebook.

Іноді його зміни захоплюють, наприклад, як поява Messenger. Іноді вони викликають масове обурення, як нещодавне попередження про перероблений інтерфейс. Але одне можна сказати точно: Facebook ніколи не зупиняється на досягнутому.

У роботах завжди є щось нове, і завдяки цьому ваш бренд завжди має нові можливості випереджати своїх конкурентів.

Нові спонсоровані дописи для груп

2020 рік – рік груп Facebook. Групи Facebook отримують пріоритет у стрічках новин, а користувачі приєднуються до них і беруть участь у них вже в рекордній кількості.

Одне з нових оновлень на Facebook цього місяця – це також і групи Facebook. Ви вже можете запускати рекламу в стрічці своїх груп, але незабаром ви зможете створювати дописи про партнерство з брендами в групах.

Фірмові теги контенту тепер поширюються на загальнодоступні групи, що дозволяє адміністраторам групи створювати спонсоровані публікації у партнерстві з рекламодавцями або від їх імені.

Будьте розсудливими: користувачі, як правило, з обережністю ставляться до рекламних оголошень, тож, побачивши величезну кількість спонсорованих публікацій, вони можуть втратити довіру до вашого бренду. Переконайтесь, що ви використовуєте цю функцію помірковано.

 

Розгортаються нові освітні функції

Facebook щойно розгорнув новий “Освітній центр”, якраз вчасно для учнів, які повертаються до школи – віддалено чи в інший спосіб.

Центр містить велику кількість освітніх ресурсів, призначених допомогти батькам, вчителям та учням.

Серед таких ресурсів:

•  Ресурси проти расизму.

•  Стратегії самообслуговування та ресурси для психічного здоров’я (які, ймовірно, особливо важливі під час соціального дистанціювання під час пандемії).

•  “Get Digital” – програма з цифрової грамотності, яка включає плани уроків, початкові розмови в інтернеті та діяльність в інтернеті для учнів.

•  Варіанти, орієнтовані на групу, включаючи можливість створити або знайти групу однодумців-викладачів, учнів чи батьків.

Це безкоштовний ресурс, який можна отримати тут.

 

Нові вдосконалення для доступності

Доступність викликає велике занепокоєння, оскільки багатьом користувачам може знадобитися допомога у використанні соціальних мереж з пристроїв доступності, таких як зчитувачі екрану, або навігації лише на клавіатурі (без миші).

Історично соціальні медіа не були найдоступнішими, але Facebook вживає заходів для покращення цього на своїй платформі.

Ось нові вдосконалення доступності, нещодавно зроблені Facebook:

•  Масштабовані розміри шрифту, що збільшує читабельність.

•  Новий API, який гарантує, що контекстні заголовки завжди правильно реалізовані в порядку зменшення.

•  Вирішені та налагоджені команди клавіатури, щоб можна було здійснювати повну навігацію по клавіатурі.

•  Накладання та розмітка, які б позначили функції, які можуть бути проблематичними для тих, хто погано бачить (наприклад, історії).

•  Багаторазові компоненти на основі Посібника з практики ARIA.

Компаніям не потрібно турбуватися про те, що ці оновлення вплинуть на них, але загалом це чудова новина. Чим доступніша платформа, тим легше вам буде охопити свою справжню повну цільову аудиторію.

 

Нова сторінка «Налаштування» надає користувачам більше контролю

Facebook випробовує різні варіанти сповіщень, які полегшують користувачам отримання оновлень зі Сторінок та брендів, які вони найбільше хочуть бачити.

Підписуючись на Сторінку, користувачі можуть отримувати сповіщення про основні моменти або весь вміст публікацій, відео, вміст у реальному часі та пропозиції.

Наприклад, якщо ви хочете уважно стежити за місцевим рестораном, щоб вас сповістили, щойно вони завантажать публікацію на випадок, якщо в ній представлені спеціальні пропозиції за тиждень, ви можете це зробити.

 

 

Багато користувачів насправді хочуть бачити більш важливий контент своїх улюблених компаній і почали усвідомлювати, що із зменшенням органічного охоплення цього просто не відбувається. Багато користувачів можуть прийняти рішення для цих цілей.

По мірі розгортання уважно перегляньте свою аналітику. Якщо деякі типи публікацій мають значно більшу зацікавленість, ніж стрибки , це може бути те, на що користувачі підписуються. Створення додаткового подібного контенту може допомогти вам швидко вирости в Facebook.

 

Нові платні онлайн-події для компаній

Зараз малий бізнес бореться по всьому світу; в цьому немає сумнівів. Щоб допомогти відновленню малого бізнесу, Facebook щойно створив нову функцію: Платні Інтернет-події.

Функція розроблена, щоб допомогти компаніям, творцям контенту, викладачам та видавцям отримувати прямий та швидкий дохід під час COVID-19, ця функція дозволяє власникам Сторінок створювати онлайнові події, за які користувачі можуть платити.

Творці можуть рекламувати подію, збирати платежі та проводити саму подію за допомогою відео в прямому ефірі на платформі. В даний час платні події проходять тестування в Messenger Rooms для додаткового рівня взаємодії.

Існує безліч чудових варіантів застосування цієї функції.

Місцевий ресторан може запропонувати онлайн-курс приготування страв, де можна дізнатись, як приготувати популярну страву або як подати страви як професіонал. Графічний дизайнер може запропонувати тренерський майстер-клас людям, які хочуть мати власний бізнес з графічного дизайну, але не знають, з чого почати.

Подумайте, який досвід пропонує ваш бізнес і як ви можете відповідно отримати прибуток.

Facebook не збиратиме жодної плати за оплачувані події протягом наступного року, тож скористайтеся та страйкуйте, поки праска гаряча!

Нова функція запущена в 20 країнах. Перевірте, чи маєте ви право на доступ тут . Або прочитайте тут більше про запуск платних онлайн-заходів для відновлення малого бізнесу у Facebook.

 

Facebook Messenger бере на себе прямі повідомлення Instagram

Наближається день, який передбачив оракул Facebook: відбудеться велике злиття повідомлень.

Минулого року Facebook оголосив про свої плани поєднати повідомлення WhatsApp, Facebook Messenger та Instagram Direct для використання з однієї платформи Facebook. Цього місяця Facebook розпочинає цей перехід, а Messenger передає інструмент приватних повідомлень Instagram для деяких користувачів.

З цією зміною піктограмою в Instagram для прямих повідомлень тепер буде позначка FB Messenger. Злиття дозволить перехресне спілкування між користувачами Instagram та Facebook, а також дозволить реагувати на смайлики та активності щоякнайшвидше.

Ні слова про те, коли WhatsApp приєднається до цієї супер-служби обміну повідомленнями, але коли це станеться, ми побачимо 3,3 мільярда мереж користувачів під однією парасолькою. Це можливість для пекельного групового чату.

 

Музичні відео приходять у Facebook

У США зараз вже можна знайти кнопку “Музика” на Facebook Watch. Саме тут у майбутньому на Facebook будуть жити офіційні музичні відео – в основному MTV 2.0.

Платформа має великі плани на деякі світові прем’єри музичного відео. У найближчі кілька тижнів артисти, про яких ви досі ніколи не чули, скидатимуть ексклюзивні прем’єри на соціальній платформі.

На Facebook Watch ви зможете досліджувати відео за жанром, виконавцем чи навіть настроєм. Також будуть доступні тематичні списки відтворення.

Деякі виконавці планують події на Facebook у прямому ефірі, аж до того, щоб скинути свої відео, а також обмінюватися зворотним відліком та музичними наклейками в Stories і Fan Group. Сторінки виконавців тепер також матимуть посилання на ці офіційні музичні відео.

Подібно до іншого відеовмісту на Facebook, користувачі зможуть коментувати, реагувати та ділитися на всьому сайті.  Повний прес-реліз музичних відеороликів Facebook читайте тут.

Facebook Переглядайте музичні відео

 

Видалення 1000 варіантів таргетингу

Нещодавно Facebook видалив трохи більше 1000 існуючих раніше варіантів націлювання.

Хоча це здається дивним кроком для платформи, яка відома своїми шалено гіперспецифічними рекламами, це має сенс; вони видаляють функції націлювання, оскільки ті або не використовуються часто, або тому, що вони настільки схожі на інші варіанти таргетингу, що не мають жодної відмінності чи переваги.

Facebook навів один приклад зняття відсотків “Кі Вест”, оскільки це дублікат версії “Кі Вест, штат Флорида”, який буде збережено.

Слідкуйте за своїми кампаніями протягом наступних кількох тижнів. Імовірно, що це вплине на ваші кампанії, і ця інформація дозволить вам негайно реагувати.

 

Facebook Portal анонсує нові програми для домашніх конференцій, які з’являться найближчим часом

Планшет для відеодзвінків Facebook, Portal, набув нового значення в епоху COVID-19, оскільки люди дуже хотіли побачити рідних та друзів. 

Потім, із впровадженням Workplace for Portal декількома місяцями тому, інструмент мав на меті допомогти і діловому співтовариству, сприяючи проведенню зустрічей, прямих трансляцій та віддалених індивідуальних розмов.

Планшет для відеодзвінків на порталі Facebook

Тепер, спираючись на нові корпоративні програми Portal, Facebook додає набір програм для відеоконференцій, орієнтованих на бізнес. 

Ці програми включають Webex, Zoom, BlueJeans та GoToMeeting. Вони будуть доступні на Portal, Portal Mini та Portal + найближчими тижнями. (Portal TV планується на майбутнє.)

Для програм із функціоналом на дошці (наприклад, Zoom та BlueJeans) ви навіть зможете малювати прямо на екрані порталу пальцем. 

Більше інформації про останні оновлення Порталу можна знайти тут.

 

Нові своєчасні, культурні та політичні оновлення

Останні кілька років були надзвичайно бурхливими в політичному плані, і Facebook опинився в центрі деяких суперечок, оскільки розгулялися проблеми з прозорістю та дезінформацією.

Цього місяця Facebook оприлюднив низку важливих оновлень. Вони дійсно в основному впливатимуть на вас як на користувача, якщо тільки особливості не стосуються вашого бізнесу, але ми все одно хотіли б окреслити їх тут.

Ось основні оновлення, які потрібно знати:

Facebook запустив програму на підтримку темношкірих творців контенту на суму 25 мільйонів доларів. Програма відкрита для творців , які досягли 18 років, з мінімумом 10 000 послідовників на будь-якій платформі – Facebook або Instagram.

•  Facebook запустив «Чорний бізнес серпня», щоб виділити бізнес, що належить темношкірим. Вони також розгорнули навчальний контент для бізнесу на підтримку бізнесу, що належить темношкірим, який включав бізнес-панелі та безкоштовні онлайн-курси.

•  Facebook має інформаційний центр голосування, який заохочує ще 4 мільйони американців голосувати. Це заохочує користувачів реєструватися та нагадує, коли будуть їх дати виборів.

•  Існує новий інструмент для відстеження політичних витрат на рекламу за допомогою бібліотеки оголошень. Дослідники, журналісти та користувачі загалом можуть використовувати бібліотеку оголошень, щоб побачити, як різні кампанії та рахунки витрачають свої гроші на політичні кампанії. Це може сприяти прозорості.

•  Facebook створив нову інформаційну підказку, яка з’являється, коли користувачі діляться контентом про COVID-19. Це вкаже користувачів на офіційні медичні ресурси, надаючи більше контексту до публікацій.

Заключні думки

За останній рік у Facebook було багато чого переварити щодо оновлення прозорості, і зважаючи на тривалу пандемію та великі вибори в США цього року, це навряд чи зміниться.

Ми, ймовірно, можемо розраховувати на більшу кількість функцій, що керуються прозорістю та автентичністю, протягом наступних кількох місяців, а також, сподіваємось, додаткові функції для підтримки більшої кількості малих підприємств, які цього найбільше потребують.

Джерело: Adespresso, Hootsuite
Фото: facebook.com

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: