Знайти найкращий час для публікації у Facebook – це чудовий спосіб підвищити зацікавленість, збільшити трафік та отримати нових підписників. 

У який день тижня ви можете опублікувати успіх, досліджував Later.

У цьому дописі ми зібрали головні поради, як знайти найкращий час для публікації на Facebook, а також як автоматизувати ваші публікації, щоб максимізувати охоплення та повернути масу часу!

Коли найкращий час для публікацій у Facebook у 2022 році?

Коли справа доходить до найкращого часу для публікацій у Facebook, не існує універсального підходу.

Кожна сторінка Facebook унікальна, з різними аудиторіями, містами та часовими поясами, які слід враховувати. Тож, хоча одні заохочують публікувати повідомлення у вихідні дні, інші кажуть, що найкращий час для публікації у Facebook – 9 ранку, незалежно від дня. 

Later виявив, що найкращий час для публікацій у Facebook – з 6:00 до 12:00 за тихоокеанським стандартним стандартним часом.

«Це дійсно буде залежати від того, де знаходиться ваша аудиторія», — ділиться Крістін Коллінг (докладніше про це пізніше). 

Ви також захочете уникати публікацій, коли ваша аудиторія не в мережі, тобто найгірший час для публікації на Facebook. Це може включати години сну або довгі вихідні, коли ваша аудиторія менш ймовірно буде прокручувати додаток.

Це означає, що підбір персоналізованого найкращого часу для публікацій у Facebook є невід’ємною частиною підвищення ймовірності того, що читачі дійсно побачать ваші публікації та взаємодіють із ними.

 

Як знайти найкращий час для публікації у Facebook?

Щоб знайти найкращий час для публікації у Facebook, вам потрібно буде трохи покопатися (і перевірити), щоб з’ясувати, коли ваша аудиторія найбільш активна. Щоб почати,  ось три випробувані і працюючі тактики:

1. Використовуйте статистику сторінки Facebook, щоб знайти найкращі часи взаємодії.
2. Перевірте статистику аудиторії Facebook, щоб знайти оптимальні часові пояси.
3. Експериментуйте з часом опублікування та оцінюйте свій прогрес.

 

№ 1: Використовуйте статистику сторінки Facebook, щоб знайти найкращі часи взаємодії

Facebook Page Insights містить масу корисних даних, що стосуються ефективності вашої сторінки у Facebook, які можуть допомогти вам дізнатися, коли ви найчастіше публікуєте повідомлення!

Знання того, коли ваша аудиторія найбільше залучена, є чудовим показником того, коли найкращий час для публікації.

Ви можете знайти ці дані, відкривши свою сторінку у Facebook і натиснувши «Інсайт» (Insights).

У лівій частині екрана ви знайдете різні розділи вашої Page Insights, а праворуч показують графіки та діаграми.

Щоб почати, прокрутіть униз до розділу «Ваші 5 останніх публікацій». Це відкриє графік, який показує, коли ваші підписники онлайн:

 

ПОРАДА. Якщо ви наведете курсор на дні вгорі сторінки, ви зможете побачити, які з них викликають найбільше залучення на вашій сторінці.

Facebook також відстежує охоплення та зацікавленість ваших публікацій у Facebook, щоб визначити, коли ваші підписники найімовірніше відреагують, прокоментують і поділляться вашим вмістом.

Щоб переглянути цей показник, натисніть «Публікації» (Posts) на сторінці «Інформація про сторінку» та прокрутіть униз до «Усі опубліковані дописи»:

Тут ви можете сортувати публікації за кліками, реакціями тощо, щоб побачити загальну зацікавленість за типом для кожної публікації.

Зверніть особливу увагу на мітку часу в стовпці «Опубліковано» — це вказує, коли кожен допис був опублікований на вашій сторінці у Facebook, і є чудовим способом відстежити, коли ваша аудиторія найімовірніше зацікавиться вашим вмістом.

ПРИМІТКА. Майте на увазі, що ваші показники заручин можуть бути дещо спотвореними, якщо ви розширите свої дописи у Facebook.

 

№ 2: Перевірте статистику аудиторії Facebook на оптимальні часові пояси 

Facebook Audience Insights було розроблено, щоб допомогти спланувати та оптимізувати ваші рекламні кампанії Facebook, але це також цінна відправна точка для визначення розташування вашої аудиторії та найпопулярніших часових поясів.

На відміну від Page Insights, який відстежує взаємодію з вашою сторінкою за допомогою реакцій, коментарів і публікацій, Audience Insights розглядає вік, стать вашої поточної або потенційної аудиторії і, що найважливіше, місце розташування на всьому Facebook.

Щоб розпочати, натисніть «Переглянути всю статистику» (See All Insights), щоб відкрити інформаційну панель Audience Insights.

Виберіть «Аудиторія» та натисніть, чи хочете ви дізнатися про свою поточну аудиторію Facebook чи потенційну аудиторію Facebook.

ПОРАДА: Якщо ви хочете дізнатися про свою аудиторію у Facebook, ми рекомендуємо першу!

Прокрутіть униз, щоб знайти найкращі міста та країни, де живуть ваші підписники. Це надзвичайно корисно для визначення ваших найпопулярніших часових поясів і визначення, коли ваша аудиторія, найімовірніше, буде онлайн та активна:

ПОРАДА: Ви також можете знайти розбивку місць розташування аудиторії за допомогою Creator Studio Facebook.

 

№ 3: Експериментуйте з часом публікації та вимірюйте свій прогрес

Коли ви маєте чітке уявлення про те, де живе ваша аудиторія, настав час експериментувати та вимірювати свій прогрес!

Для цього ми рекомендуємо створити електронну таблицю, щоб відстежувати, скільки зацікавленості ви отримуєте, коли публікуєте в різний час і в різні дні.

Почніть з вибору п’яти різних часів протягом тижня.

Наприклад, якщо ви помітили, що ваші підписники найбільш активні між 17:00 і 21:00 за стандартним стандартним часом, заплануйте показ ваших дописів о 5, 6, 7, 8 та 21:00.

У своїй електронній таблиці відстежуйте, скільки лайків і коментарів отримує кожен допис, а також дату та час їх опублікування.

Наступного тижня змінюйте час публікацій для кожного дня. Наприклад, якщо ви писали о 17:00 у понеділок на першому тижні, публікуйте о 18:00 протягом другого тижня.

 

Це може зайняти кілька тижнів, але ви можете використовувати цю інформацію, щоб визначити найкращі дні для обміну вмістом із аудиторією, а також час, який найкраще підходить для збільшення трафіку.

 

Як спланувати найкращий час для публікації у Facebook

Тепер, коли ви знаєте, коли ваша аудиторія Facebook найактивніша, останній крок — розклад публікацій у Facebook відповідно до найкращого часу для публікації на Facebook.

Є багато причин, чому вам слід планувати публікації у Facebook у 2022 році (щодо заощадження часу та оптимізації процесів), але одна з головних причин полягає в тому, що ви зможете постійно публікувати свій вміст протягом оптимального часу публікації.

Facebook — це неймовірний канал для бізнесу, щоб досягти своїх маркетингових цілей, але щоб дійсно виділитися, вам потрібно буде переосмислити свою стратегію публікації.

Визначивши найкращий час для публікації на Facebook, ви можете збільшити свої шанси охопити свою аудиторію, коли вона онлайн, активна й готова до взаємодії! 

Джерело: Later

 

@proidei.com

Невдала реклама 🤯

♬ оригинальный звук

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: