Facebook оголосив про низку нових інструментів адміністрування для груп Facebook, включаючи вдосконалені процеси модерування коментарів, “Оповіщення про конфлікт” для виявлення потенційно проблемних обмінів та оновлену інформаційну панель огляду, яка виділить групові завдання, які потребують уваги.

Основним доповненням є оновлена ​​програма Admin Home, яка тепер полегшить адміністраторам груп доступ до різних інструментів управління та перегляд того, що потрібно робити щодня, у більш інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі.

Оновлення груп Facebook

Як пояснив Facebook“Admin Home – простіший та інтуїтивніший пункт призначення для всіх інструментів адміністратора, налаштувань та функцій, які адміністратори можуть адаптувати до своїх потреб”.

Як ви можете бачити на знімках екрана, нова інформаційна панель включатиме “Переглянути” список елементів, які вимагають уваги адміністратора, що полегшує триматися в курсі різних завдань. Що в міру зростання вашої групи може швидко стати проблематичним, а спрощений перелік ключових сповіщень заощадить адміністраторам груп багато часу та зусиль у здійсненні повсякденної діяльності.

Facebook також зазначає, що покращений макет полегшить адміністраторам пошук різних доступних для них опцій та інструментів, тоді як нові функції також будуть виділені в додатку, а також інсайдерські поради, які гарантують, що адміністратори можуть бути в курсі останні досягнення.

На додаток до цього, Facebook також додає модерацію коментарів до Admin Assist , що дозволить адміністраторам груп встановлювати власні критерії навколо того, що вони хочуть модерувати, і навіть автоматично модерувати як публікації, так і коментарі на основі цих правил. 

Оновлення груп Facebook

Як ви можете бачити тут, адміністратори тепер можуть, наприклад, автоматично відхиляти коментарі, що містять посилання на сторонній сайт, що може бути корисно для фірмових спільнот та уникнути конфліктів з конкуруючими опціями.

Завдяки оновленій системі Admin Assist адміністратори груп також зможуть обмежувати людей, які не мають права брати участь, на основі ряду варіантів (зокрема, як довго вони мають обліковий запис Facebook та / або як довго вони є учасниками) групи), тоді як інструмент також забезпечить доступ до вдосконалених інструментів захисту від спаму Facebook.

Facebook зазначає, що адміністратори зможуть використовувати ці автоматизовані правила для “підтримання позитивних дискусій та вирішення конфліктів всередині групи”, що також є центром уваги його нових “Повідомлень про конфлікти”, які, за даними Facebook, будуть використовувати ШІ для виявлення та повідомляти адміністраторів, коли в їх групі можуть бути спірні або нездорові розмови, щоб вони могли вжити заходів за необхідності.

Оновлення груп Facebook

Як ви можете бачити тут, нові сповіщення про конфлікти будуть висвітлювати взаємодію, коли система Facebook виявляє потенційну стурбованість, тому адміністратори можуть потім заскочити й переконатися, що речі не киплять. Це може бути чудово для зменшення гніву, дозволяючи адміністраторам деескалювати такі ситуації, перш ніж вони стануть більш розбіжними та проблематичними.

І коли такі конфлікти виявляються, адміністратори можуть або безпосередньо звертатися до них, або вони можуть вживати нових дій – наприклад, уповільнюючи коментарі.

“Адміністратори можуть тимчасово обмежувати, як часто певні члени групи можуть коментувати, і контролювати, як часто можна коментувати певні публікації, які адміністратори вибирають.”

Оновлення груп Facebook

Додаткові інструменти на цьому фронті можуть бути великою підмогою як для негайного вирішення таких питань, так і для стимулювання користувачів до участі в таких переписках, які набирають популярності.

Facebook також додає нові загальні інструменти управління та розуміння для груп, включаючи резюме нових членів, які надають огляд діяльності кожного члена групи.

Оновлення груп Facebook

Це допоможе адміністраторам оцінити та розглянути різні дії, розуміючи вклади кожного члена групи.

Facebook також додали новий процес оскарження адміністраторів груп, що охоплює вміст, який вони або інші адміністратори розмістили або схвалили від членів.

Оновлення груп Facebook

Це допоможе впорядкувати управління такими, на противагу покладанню тягаря на учасника, який розміщує повідомлення, або необхідності пояснювати правила безпосередньо цьому користувачеві, оскільки рішення тоді прийматиме модераційна команда Facebook.

Facebook також надає адміністраторам можливість  позначати правила групи  в коментарях та публікаціях для ясності, тоді як члени групи також зможуть позначати правила групи, коли вони повідомляють адміністраторам про публікації та коментарі.

Оновлення груп Facebook

Що здається, що це може бути корисним, але це може також дратувати, що може спричинити кілька “попереджень про конфлікт”. 

І нарешті, Facebook також робить закріплені коментарі та сповіщення адміністраторів доступними для всіх груп.

Оновлення груп Facebook

Останні два доступні у багатьох групах вже деякий час, але тепер Facebook розширить доступ до всіх, надаючи більше способів інформувати членів групи та забезпечувати пріоритет цих ключових оновлень.

Тут є купа нових елементів та додаткові міркування, завдяки яким Facebook працює, щоб максимально спростити модерацію груп, щоб допомогти підтримати 70 мільйонів активних адміністраторів та модераторів, що керують групами Facebook по всьому світу.

Що має сенс

Якщо модератори-волонтери тримають ситуацію під контролем, це зменшує навантаження на Facebook робити те саме, одночасно встановлюючи чіткі правила щодо взаємодій і того, що неприйнятно розміщувати, також бере ці дії з рук Facebook і зменшує тиск на свою команду. 

Багато в чому це модель, яка допомогла Reddit стати ключовою платформою для взаємодії з певними нішами, водночас зменшуючи вплив спаму та сміття, завдяки спеціальній армії модераторів-волонтерів, які контролюють кожен SubReddit.

Facebook сподівається, що він зможе сприяти тому ж у своїх групах, якими користується 1,8 мільярда людей на місяць  і якщо ці інструменти та функції можуть допомогти зменшити конфлікт та обмін суперечливими матеріалами, такими як дезінформація (наприколад, шляхом виключення спільного використання посилань), це може бути великим кроком у зменшенні таких проблем в цілому, поліпшенні взаємодії Facebook без збільшення власного навантаження Facebook на модерацію.

Іншими словами, Facebook дійсно потребує своїх групових модераторів, щоб продовжувати робити ці речі безкоштовно. Таким чином, максимально спростити завдання – це ключовий крок – і для спільнот брендів ці нові оновлення мають ряд потенційних переваг.

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.