Facebook оголосив про цілий ряд нових інструментів, які допоможуть компаніям налагодити більш прямий зв’язок з потенційними клієнтами, приділяючи особливу увагу персоналізованим повідомленням, а також прагнуть покращити презентації бізнесу та надати нові варіанти управління, щоб краще полегшити ділову активність та охоплення.

Оновлення є частиною більш широкого бізнес-поштовху Facebook, який включає магазини Facebook, і Facebook прагне забезпечити, щоб “найкращі люди, які витрачають долари кожен день”,  були у Facebook.

Це дещо дивне твердження, але, тим не менш, у цьому новому випуску є деякі цінні та потенційно значущі нові елементи.

Ось що з’являється у ваших бізнес-інструментах Facebook.

Нові варіанти розміщення оголошень

По-перше, Facebook запускає нові варіанти розміщення оголошень, що розширюють можливості спілкування з клієнтами в різних додатках для обміну повідомленнями.

Як пояснює Facebook: «Компанії вже можуть купувати рекламу, яка спонукає людей надсилати їм повідомлення, будь то в Messenger, Instagram Direct або WhatsApp. Тепер компанії можуть вибрати всі платформи обміну повідомленнями, де вони доступні для спілкування, і ми за замовчуванням додамо додаток чату у вашій рекламі залежно від того, де найімовірніше відбудеться розмова.”

Фейсбук оголошення, що надсилають повідомлення

Як ви можете бачити на цьому зображенні, тепер, коли ви створюєте рекламне повідомлення, системи Facebook виявлятимуть платформу обміну повідомленнями, якою найчастіше користується окремий користувач, а потім запропонувати їм надіслати повідомлення про ваш бренд у цій службі.

Що може бути корисним – за даними Facebook, 75% дорослих хочуть спілкуватися з бізнесом за допомогою повідомлень.

Це здається забагато, але навіть якщо це частково правда, забезпечуючи можливість кожної особи зв’язатися з вами на платформі обміну повідомленнями, яку вони вважають найзручнішою, може побачити посилену відповідь.

І як тільки у вас з’явиться такий більш інтимний зв’язок, він може стати цінним інструментом для взаємодії та взаємодії, побудови більш особистих, прямих відносин з кожним користувачем. Не всі бренди отримають вигоду від оголошень, що надсилають повідомлення, але можливість включити всі платформи обміну повідомленнями Facebook у такий спосіб може стати гарним міркуванням для ваших експериментів.

Варто зауважити, що Facebook також зробив систему Connect Connect з Messenger загальнодоступною сьогодні.

 

“Чат у чаті” WhatsApp до свого профілю Instagram

Продовжуючи тему обміну повідомленнями, Facebook тепер також дозволить компаніям додавати кнопку «чат у чаті» WhatsApp до свого профілю Instagram.

Реклама "WhatsApp для надсилання повідомлень"

Як ви можете бачити на цьому зображенні, тепер підприємства зможуть додати до свого профілю кнопку «WhatsApp», щоб заохотити відвідувачів профілю зв’язатися за допомогою повідомлення WhatsApp.

Це може допомогти компаніям, які в першу чергу зосереджуються на WhatsApp, максимізувати доступність та зв’язок – а також завдяки Facebook також зробить акцент на бізнес-інструментах WhatsApp та запустить нові функції, які допоможуть брендам під’єднатися, Instagram може стати ключовим візуальним супроводом платформи обміну повідомленнями.

Facebook також зазначає, що незабаром компанії зможуть створювати оголошення, які переходять на WhatsApp безпосередньо з програми Instagram.

Акцент на бізнесі WhatsApp може стати основним елементом постійного зростання Facebook, оскільки додаток для обміну повідомленнями вже є ключовим з’єднувачем на ринках, що розвиваються, таких як Індія. Якщо Facebook зможе більше індійського бізнесу більше залежати від WhatsApp, на тлі зростаючого поштовху до електронної комерції, такі додаткові елементи зіграють велику роль у посиленні цих зусиль.

Автоматичні варіанти запитань перед перепискою в Facebook

У своєму головному додатку Facebook також випробовує нову опцію, яка дозволить компаніям вибрати 4-5 запитань, які слід поставити споживачам перед тим, як почати обмін повідомленнями.

Ідея полягає в тому, що це допоможе оптимізувати ділову відповідь, надаючи більше контексту перед чатом, а також може звузити інформацію, необхідну для надання цитати для вашого запиту.

Це схоже на автоматичні варіанти відповідей, які Facebook деякий час надавав у Messenger, але, включивши його у Facebook direct, він додає ще один спосіб знову розпалити розмову та залучити цю початкову взаємодію, створюючи лояльність потенційних клієнтів.

Facebook також зазначає, що планує протестувати подібне в Instagram найближчими місяцями.

Нові можливості електронної пошти та обміну повідомленнями в Business Suite

З іншого боку, Facebook також додає нові можливості електронної пошти та обміну повідомленнями до своєї платформи управління Business Suite, що полегшить підприємствам керувати своїм повним маркетинговим потоком та інформаційним потоком із програми.

Основним доповненням у цьому плані є можливість надсилати повідомлення про ремаркетинг із Business Suite.

Минулого року Facebook випробував подібну потужність у своєму додатку Pages, надавши компаніям можливість надсилати індивідуальні маркетингові електронні листи через свою сторінку Facebook. Розширення інструментів електронної пошти в Business Suite служить тій самій меті і переміщує маркетингові інструменти Facebook у більш широку категорію з більш повними можливостями CRM через програми Facebook.

Що може бути добре, але це також може призвести до того, що все більше компаній будуть більше покладатися на Facebook. Що не завжди закінчувалося так добре для брендів у минулому.

Файловий менеджер в Business Suite

Окрім цього, Facebook також додає до Business Suite новий параметр файлового менеджера, що полегшить керування контентом Facebook через додаток, а також додасть повідомлення про тестування, за допомогою якого бренди зможуть порівнювати кілька версій, щоб дізнатися, з ким із людей імовірніше буде спілкуватися.

Оновлення Facebook Business Suite

 

Цей процес дозволить компаніям завантажити до чотирьох версій своїх публікацій, які потім Facebook перевірить зразками аудиторій для збору даних відповідей. Тоді ви можете покласти витрати на рекламу позаду переможця, що може призвести до кращих результатів.

Ура, з’являться робочі облікові записи

Facebook також тестує нову опцію під назвою «Робочі облікові записи», яка дозволить менеджерам компаній використовувати рекламні інструменти Facebook через окремий профіль для свого особистого входу.

«Власники бізнесу регулярно повідомляють нам, що вони шукають доступу до бізнес-продуктів з окремими обліковими даними від свого особистого облікового запису Facebook. Щоб спростити це, ми тестуємо робочі облікові записи, які дозволять бізнес-користувачам входити та керувати Business Manager, не вимагаючи особистого облікового запису. Компанії зможуть керувати цими обліковими записами від імені своїх співробітників і матимуть доступ до таких функцій на рівні підприємства, як інтеграція єдиного входу, що дасть їм більший контроль над безпекою облікових записів своїх співробітників.”

Це може бути особливо корисним для команд управління соціальними мережами та рекламних партнерів, які тоді матимуть доступ до облікових записів брендів без додавання облікових даних до свого особистого профілю.

По суті, це прив’яже будь-які зміни у вашому обліковому записі до самого профілю компанії, що може спричинити певні труднощі у відстеженні, особливо якщо у вашій інформації про бренд вносяться зміни кількома людьми. Але можливість не використовувати свій особистий вхід може бути корисною, особливо на тлі зростаючої занепокоєння щодо конфіденційності та конфіденційності даних.

Facebook заявляє, що до кінця року тестуватиме робочі облікові записи з невеликим вибором компаній, а більш широке розповсюдження планується на 2022 рік.

Оскільки це працює для залучення більшої кількості компаній, Facebook також запускає нову програму, яка включатиме сторонні інструменти до більш широкого пакета презентації бізнесу.

“Наприклад, ми почнемо надавати доступ деяким малим підприємствам до пакета, який включатиме цінні інструменти та переваги, такі як купон на рекламу у Facebook, а також безкоштовний доступ до програмного забезпечення для обліку QuickBooks протягом трьох місяців або безкоштовний доступ до творчого інструменту Canva Pro протягом трьох місяців.”

Ідея тут полягає в тому, щоб зібрати якомога більше потенційних бізнес-партнерів Facebook на тлі зростання інтересу до онлайн-маркетингу. Забезпечивши більш всебічну пропозицію бізнесу, це могло б підвищити привабливість послуг Facebook та залучити більше МСП, зокрема, на борт – що могло б показати значний вплив на відновлення після пандемії.

Джерело: Facebook

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com Як Instagram просуває ролики Reels #instagram #smm #reels #proідеї #rec ♬ SUNNY DAY – Matteo Rossanese

 

 

Idea Media Group
ІDEA MEDIA GROUP Головна платформа маркетингу України