За минулий рік Facebook видалив понад 1 мільйон груп та 13,5 мільйона контенту в групах за висловлювання ворожнечі, заявив Facebook сьогодні.

Ці цифри були оприлюднені поряд з новою політикою, спрямованою на “забезпечення безпеки груп”, включаючи нове зобов’язання обмежити поширення медичних рекомендацій на платформі.

Facebook зазнав критики за дезінформацію та висловлювання ненависті на своїй платформі, але його групи – навіть приватні – стали особливим осередком шкідливого контенту.

У липні 1110 рекламодавців бойкотували платформу за свою політику та бездіяльність щодо виступу ворожнечі, зусиллями яких керували групи з громадянських прав, включаючи NAACP та ADL. 

 

Том Елісон, віце-президент інженерії, назвав нові обмеження щодо груп Facebook:

•  Адміністратори та модератори груп, зняті за порушення правил, не зможуть створювати нові групи протягом певного “періоду часу”.

•  Учасники, які порушили правила сайту, потребуватимуть схвалення будь-яких публікацій у групах протягом наступних 30 днів.

•  Facebook намагатиметься заповнювати вакантні ролі адміністратора в групах, беручи до уваги історію користувачів з порушеннями у минулому.

•  Найближчими тижнями Facebook архівуватиме старі групи без адміністраторів.

•  Платформа більше не буде рекомендувати користувачам “групи здоров’я”.

Що стосується QAnon, американських правоохоронних організацій та анархістських груп, Facebook видалить їх з рекомендацій, обмежить їх пошук і “скоро” зменшить обсяг їх контенту у стрічці новин.

Слідуючи керівництву Twitter, Facebook розправився з контентом QAnon у серпні, але не заборонив конспіративну усю мережу на своїй платформі. Цього літа під тиском рекламодавців, правозахисних груп та регуляторів Facebook також вжив заходів проти руху “бугалу”, видалив рекламні кампанії Трампа з нацистською іконографією та запустив аудит цивільних прав. З платформи було видалено 790 груп.

Facebook також розправився з дезінформацією щодо здоров’я, особливо на світанку пандемії Covid-19, та представив фіксовану панель надійної інформації про коронавірус, але нещодавно кілька торгових точок повідомляли про зростання анти-ваксерського контенту на платформі, в тому числі в групах.

Компанія заявила, що застосовує підхід “видаляти, зменшувати, інформувати” щодо шкідливого вмісту в своїх групах, вилучаючи групи, які порушують їхні правила, зменшуючи розподіл груп, які поширюють дезінформацію, та інформуючи людей, які фактично контактували з дезінформацією на Facebook.

Джерело: Adweek

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: