The Social Network має заблокувати весь контент новин в Австралії через розбіжності щодо запропонованих австралійським урядом нових законів про ЗМІ.

Facebook поступово впроваджує нові блокування, оскільки всі сторінки Facebook основних новин тепер містять чорне зображення обкладинки, а вкладку “Публікації” видалено.
Коли ви хочете поділитися дописом, користувачі бачать різні типи помилок – одні з основними примітками, інші з пояснювачами. Facebook також скасував інтерв’ю в ЗМІ в Австралії, тоді як різні звіти також вказують, що сторінки урядових відомств також потрапили під блокаду.

Раніше на цьому тижні Google оголосив про нові угоди з двома найбільшими австралійськими видавцями новин – Seven West Media та Nine, – завдяки яким пошуковий гігант заплатить цим видавцям близько 30 мільйонів доларів кожному за використання їх контенту в новинних продуктах Google. Ці угоди гарантуватимуть, що Google зможе продовжувати працювати згідно з новими положеннями про переговори щодо засобів масової інформації, але без таких угод Google теж погрожував повністю вийти з австралійського ринку.

Австралійський уряд схвалив угоди Google, але Facebook, єдина інша компанія, зазначена в реформах, вирішила не дотримуватися нових правил. Запропонований закон про переговори про ЗМІ мав на меті змусити Google та Facebook, зокрема, ділити частину своїх прибутків з місцевими видавцями новин за допомогою обов’язкового кодексу угод. Закон був сформульований на основі звіту австралійської комісії з питань конкуренції та споживачів, опублікованого в 2019 році, який підкреслює абсолютне домінування Google і Facebook на місцевому діджитал-ринку.

Як зазначають і Google, і Facebook, вони взагалі сприяють австралійським видавцям новин, надаючи засоби для розповсюдження своїх посилань. Однак, уряд просувається вперед, який тепер бачитиме, як Facebook блокує розповсюдження всього новинного контенту серед австралійських користувачів, що буде здійснюватися за допомогою поєднання технологічної та людської модерації.

 

Для австралійських видавців це означає:

•  Їм заборонено ділитися або публікувати будь-який контент на сторінках Facebook.

•  Адміністратори все ще матимуть доступ до інших функцій зі своєї сторінки у Facebook, включаючи статистику сторінки та Творчу студію.

•  Продовжуватимуть надавати доступ до всіх інших стандартних сервісів Facebook, включаючи інструменти передачі даних та CrowdTangle.

 

Для міжнародних видавців це означає:

•  Вони можуть продовжувати публікувати новинні матеріали на Facebook, але австралійська аудиторія не може переглядати посилання та публікації.


Для австралійської громади це означає:

•   Вони не можуть переглядати або ділитися австралійським чи міжнародним новинним контентом у Facebook або контентом із австралійських та міжнародних сторінок новин.


Для міжнародного співтовариства це означає:

•   Вони не можуть переглядати або ділитися австралійським контентом новин у Facebook або контентом з австралійських сторінок новин”.

Буде цікаво спостерігати, як буде розвиватися заборона новин, принаймні певний час, щоб отримати певне розуміння щодо впливу залучення новин на платформу Facebook.

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: