Марк Цукерберг презентував вчора нові продукти компанії Facebook, які були екстренно створені для допомоги малому бізнесу під час нинішнішьої глобальної економічної кризи.

Live sharing some new product updates for small businesses and discussing our work helping with the economic recovery efforts.

Live sharing some new product updates for small businesses and discussing our work helping with the economic recovery efforts.

Mark Zuckerberg 发布于 2020年5月19日周二

Презентація Facebook-магазинів (Facebook Shops)

Було презентовано новинку – сервіс Facebook Shops, який дозволяє безкоштовно створити єдиний онлайн-магазин для Facebook та Instagram.

Завдяки цій розробці кожен власник малого бізнесу без будь-якої допомоги зможе створити простий магазин з максимальним функціоналом інтернет-магазину для продажу товарів в соцмережах. 

Люди зможуть знаходити Facebook Shops на Facebook-сторінці компанії або в Instagram-профілі компанії або відкривати їх за допомогою історій або оголошень.

Звідти користувачі зможуть переглядати повну колекцію, зберігати цікаві  товари та робити замовлення на веб-сайті компанії (для користувачів у США замовлення товарів зможе відбуватися в середині програми, не виходячи з соцмереж).

Facebook Shops також покликані допомогти організувати комунікацію під час відвідування фізичного магазину, коли вам потрібно попросити когось про допомогу і ви не бажаєте наближуватися до консультантів.

У таких випадках користувачам буде зручно задати питання у повідомленні в Facebook Shops – це можна буде зробити через WhatsApp, Messenger або Instagram Direct, щоб задати питання, отримати підтримку, відстежити поставки та багато іншого.

І в майбутньому користувачі зможуть переглядати магазин компанії та здійснювати покупки прямо в чаті в WhatsApp, Messenger або Instagram Direct.

Запуск Facebook Shops стартував у США вчора, сервіс буде більш доступним у найближчі місяці у всьому світі.

Instagram-магазин (Instagram Shop): нове місце знайомства з товарами та замовлень 

Марк Цукерберг також повідомив, що їх компанія продовжує вкладати кошти у розробку  Instagram Shop, покупки наживо та багато інших e-commerce можливостей, які будуть інтегровані у Facebook Shops, щоб допомогти клієнтам виявити продукти, які їх цікавлять, та полегшити покупку.

“Цього літа, починаючи з США, ми представимо Instagram Shop – новий спосіб відкривати та купувати продукти, які вам подобаються, в Instagram Explore. Ви можете надихнутися колекціями від @shop, переглядати вибір улюблених брендів та творців, фільтрувати за такими категоріями, як краса та дім, та купувати вподобані вами товари в одному місці. А пізніше, цього року, ми додаємо нову вкладку магазину на навігаційній панелі, тож ви зможете потрапити в Instagram Shop лише одним дотиком”, – повідомляє Марк Цукерберг. 

Особливості покупок наживо

Люди вже багато років використовують відео в реальному часі в додатках для демонстрації продуктів, починаючи з взуттєвих магазинів, де оголошують про появу нових кросівок, та до красунь, які приміряють різні помади.

Відтепер покупки продуктів у режимі реального часу буде спрощено. Незабаром продавці, бренди та творці зможуть позначити товари зі свого Facebook-магазину чи каталогу перед тим, як перейти в прямому ефірі, і ці продукти будуть показані внизу відео, щоб люди могли легко натиснути, щоб дізнатися більше та придбати.

Зараз ця опція проходить тестування у Facebook та Instagram, в найближчі місяці стане доступною у всьому світі. 

Підключення програм лояльності до вашого облікового запису Facebook

Facebook також тестує способи полегшити заробіток улюбленим бізнесом, дозволяючи підключати свої програми лояльності, як, наприклад, програма зарахування балів у вашому місцевому кафе, до свого облікового запису Facebook. Ви зможете легко бачити та відслідковувати свої бали та нагороди.

Зараз вивчаються різні способи, як допомогти малому бізнесу створити, керувати та надавати програму лояльності у магазинах Facebook.

Робота з партнерами

Компанія заявляє про тісну співпрацю з такими партнерами, як Shopify, BigCommerce, WooCommerce, ChannelAdvisor, CedCommerce, Cafe24, Tienda Nube та Feedonomics, щоб надати малому бізнесу необхідну підтримку.

Ці організації пропонують потужні інструменти, які допомагають підприємцям починати та вести свій бізнес та рухатися в інтернеті.

Тепер вони допоможуть малому бізнесу створити та вирощувати свої Facebook-магазини та використовувати інші наші комерційні інструменти.

Facebook сподівається, що ці інструменти можуть зняти тиск, з яким зустрілися малі підприємства, і допомогти бізнесу будь-якого розміру підготуватися до майбутнього. 

Читати більше: