Facebook зіштовнувся з проблемами через тематичні рамки профілів про вакцинацію. 

Ще у 2015 році Facebook випустив рамки для зображень профілю, спочатку узгоджені зі спортивними командами, що дало користувачам простий, налаштований спосіб поділитися своєю підтримкою улюбленої команди в додатку. 

Протягом наступних років Facebook розширив це і відкрило для користувачів можливість створювати власні фрейми, і на одному етапі з’явилися тисячі потенційних варіантів рамок профілів, доступних через його Frames Gallery у додатку.

 

Рамки профілю Facebook

 

Але все змінилося за останній рік.Після рішення Facebook заборонити розсилку антивакцинальних повідомлень у своїх програмах наприкінці 2020 року деякі активісти перейшли на фрейми профілів, створивши заяви проти ваксів, якими можна поділитися через ваше основне зображення у Facebook.

 

Рамки Facebook COVID

 

CNBC виявив зростаючу кількість цих антивакцинальних фреймів і попередив про це Facebook, який першим почав видаляти образливі кадри зі своєї галереї кадрів один за іншим. Потім він повністю видалив усі свої кадри, за винятком фреймів від схвалених партнерів, а також припинив можливість створення власних кадрів за допомогою інструмента Frame Studio.

 

Facebook Frame Studio

 

Якщо останнім часом ви помітили набагато менше фреймів профілів у Facebook, ось чому – і тепер материнська компанія Meta офіційно посилює свої обмеження на створення фреймів профілів з новими правилами щодо створення та використання таких рамок у всьому світі. додаток.

Відповідно до Меtа: «Минулого року ми обмежили можливість створення фреймів профілів у Facebook лише авторитетним організаціям. Зараз ми продовжуємо цю роботу, тому фрейми профілів із незатверджених сторінок і профілів більше не можна застосовувати до нових зображень профілю. 21 березня будуть доступні лише кадри профілів певних державних служб чи організацій, а також тих, хто надає достовірну інформацію про COVID-19. Ця зміна відображає наш постійний акцент на тому, щоб допомогти людям висловити свою підтримку у таких важливих питаннях, як голосування та достовірна інформація про стан здоров’я.

Мета каже, що лише муніципальні, державні та місцеві агенції (включаючи місцеві виборчі служби), муніципальні органи влади, агентства з надзвичайних ситуацій, органи охорони здоров’я та місцеві правоохоронні органи тепер зможуть створювати рамки профілю.

«Авторитетні джерела щодо COVID-19, які й надалі отримають доступ до фреймів у всьому світі, включають такі організації, як Всесвітня організація охорони здоров’я, ЮНІСЕФ, Центри контролю захворювань, а також національні урядові установи чи міністерства охорони здоров’я».

Таким чином, в основному, профільні рамки тепер будуть спеціально вирівняні, і більше не буде веселих декоративних рамок, крім деяких загальних, наданих Meta.

Що трохи прикро. Це не серйозна функціональна зміна, і вона не матиме великого впливу на те, як люди використовують Facebook, але все ж трохи прикро, що ми втрачаємо цілу креативну опцію через рівень неправильного використання, який через складність у виявлення, Мета не може просто відсіяти і поліцію в масштабі.

Meta каже, що існуючі рамки профілю будуть видалені з Frame Studio 21 березня. Організації, які наразі мають активний фрейм, зможуть завантажити свій фрейм із Frame Studio до цієї дати.

Але в основному можна очікувати, що в додатку буде набагато менше кадрів зображень профілю.

Теоретично Meta все ще може використовувати рамки профілю як платну рекламну опцію в майбутньому, під суворим схваленням у кожному випадку, тому ми все одно можемо побачити більш барвисті тематичні рамки на певному етапі. Але насправді Meta, ймовірно, більше зосереджена на своїх 3D-аватарах, і, можливо, в цьому контексті рамки профілю не мають жодної реальної мети, щоб рухатися вперед у будь-якому випадку. Але це інший вплив пандемії – неочікуваний, але вимушена зміна процесу.

Джерело: Меtа

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com

Моя стратегія – не скорочувати, а розжовувати, кому ця інформація справді потрібна 💋

♬ Forever – Labrinth

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: