Оскільки TikTok продовжує набирати обертів, Facebook продовжує шукати нові способи придушення цього зростання, причому остання спроба відштовхування відбудеться через Facebook Reels, що дозволить користувачам створювати та ділитися Instagram Reels у головному додатку Facebook.

Котушки Facebook

Як ви можете бачити тут, Facebook зараз тестує новий блок відображення Reels у каналах користувачів у США, що допоможе приєднати більше користувачів до своєї пропозиції короткого відео.

Як повідомляє TechCrunch: “Facebook Reels дасть користувачам Facebook можливість створювати та обмінюватися короткоформатним відеоконтентом безпосередньо у стрічці новин або у групах Facebook. Спочатку ви зможете натиснути кнопку “Створити” у розділі Reels, який з’явиться під час прокручування стрічки новин під час перегляду Reels або торкніться Reels у верхній частині стрічки новин. Звідси користувачі отримають доступ до стандартного набору інструментів створення, включаючи засоби для відеозйомки, вибору музики, імпорт камери, текст тощо”.

Крім того, Facebook також розширює можливість для творців Instagram Reels надсилати свої Reels у Facebook, де ці ролики відображатимуться з іменем профілю користувачів Instagram.

 

Котушки Facebook

 

Розширення не є серйозним сюрпризом. Відчайдушно намагаючись зупинити імпульс TikTok, Facebook протягом останніх кількох місяців тестував створення та обмін Reels у Facebook, що також включало експеримент із новою стрічкою Stories/Reels/Rooms у верхній частині каналів користувачів.

 

Канал Facebook Reels

 

Facebook поки що не зробив стрибка з цим форматом, але цей новий тест – це розширення експериментів, які проводяться з березня з контентом Reels, що відображається у Facebook, а наступним елементом є створення роликів у самому додатку Facebook. Перевага в цьому плані полягає в тому, що це піддасть багатьох користувачів, які не користуються TikTok, короткоформатному відеопроцесу, який, як виявилося, стає все більш привабливим для молодої аудиторії. Можливо, завдяки Reels у Facebook, великі частини старих аудиторій також будуть залучені до участі, і це може збільшити використання Reels, тоді як додавання формату в певних групах також може допомогти збільшити залучення користувачів та утримувати користувачів у публікаціях їх кліпи на Facebook та IG, замість того, щоб перейти на TikTok для того ж досвіду.

 

Котушки Facebook у групах

 

Це також може дозволити Facebook використати свої можливості на ринках, що розвиваються, щоб перемогти TikTok. Якщо люди вже можуть взаємодіяти за допомогою короткометражного відео зі своїми усталеними мережами у Facebook, це може зменшити бажання завантажити новий додаток та налагодити нові зв’язки. 

Мабуть, малоймовірно, що це істотно уповільнить зростання TikTok, який все ще очолює діаграми завантаження, але, можливо, це може трохи пришвидшити його, одночасно будуючи власну взаємодію Facebook з відео.

І Reels відзначився значним зростанням залучення, незважаючи на те, що він є прямим клоном TikTok. Під час останніх дзвінків компанії генеральний директор Facebook Марк Цукерберг сказав, що Reels найбільше сприяв зростанню залучення в Instagram за квартал. Що, як альтернатива, може свідчити про те, що зростання Instagram сповільнюється в інших областях, але в будь -якому випадку, Reels стала вагомим автором і є частиною нещодавнього оголошення Instagram, що це “більше не додаток для обміну фотографіями”.

Залучення короткометражних відеороликів стає все більш звичною тенденцією, і, піддаючи більше людей Reels, Facebook краще пристосується до цього зрушення, що може стимулювати зростання залучення, і відкриє нові можливості.

Це також може зробити його більш уважним для брендів, залежно від того, як вони займаються. Звісно, ​​це могло стати дорогою для Facebook Stories і в значній мірі зникнути. Але це також може стати сильним драйвером, і варто буде звернути увагу на кількість переглядів та статистику залучення.

Facebook повідомляє, що новий дисплей Facebook Reels буде доступний невеликому відсотку користувачів у США, тоді як він уже доступний деяким користувачам в Індії, Мексиці та Канаді.

Джерело: SMT

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: