Нещодавно Facebook повідомив користувачів, що Facebook Analytics буде вимкнено 30 червня. До цього часу користувачі все ще матимуть доступ до звітів, експортуватимуть діаграми та таблиці та досліджуватимуть статистику. 

Розробники та рекламодавці, які хочуть зберегти свої поточні дані, повинні експортувати їх до закінчення терміну. Щоб експортувати дані у файл CSV із Facebook Analytics на робочому столі, натисніть значок стрілки у верхньому правому куті кожної діаграми або таблиці.

Крім того, рекламодавці та розробники зможуть використовувати Facebook Business Suite, Ads Manager та Events Manager, щоб продовжувати відстежувати свої рекламні та монетизаційні кампанії у Facebook та Instagram. 

 Facebook Business Suite дозволяє вам керувати своїми бізнес-акаунтами у Facebook та Instagram і може показати вам детальну інформацію про вашу аудиторію, вміст та тенденції. (Цей інструмент може бути ще недоступний для вас.) 

•  Менеджер оголошень дозволяє переглядати, вносити зміни та бачити результати для всіх ваших кампаній, наборів оголошень і оголошень у Facebook. 

•  Менеджер подій може допомогти вам налаштувати та керувати інструментами Facebook Business, такими як піксель Facebook та API переходів, а також повідомляє про дії, здійснені на вашому веб-сайті, у вашому додатку та у вашому фізичному магазині.

Facebook не розповідає причини, чому відбудеться закриття Facebook Analytics, але це розглядається як дія на «змести його вимір павутини» напередодні майбутніх IOS 14 змін конфіденційності Apple.

“Моя особиста теорія полягає в тому, що iOS 14 створює каталізаторську подію для позбавлення від незначних інструментів аналітики, які порушують конфіденційність, які не були широко застосовані”, – сказав Ноа Фріман, керівник продукту діджитал агентства Aisle Rocket, AdExchanger. “Хоча деякі з цих інструментів, які припиняють роботу, не мають нічого спільного з iOS 14, як-от відвідування магазинів, інші значною мірою покладаються на піксель, як Facebook Analytics”, – додав він.

Источник: Mobile Marketing Reads

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: