65% жінок у всьому світі грають в ігри, тоді як 61% грають у мобільні ігри, згідно з недавнім дослідженням Facebook Gaming та Newzoo, в якому вони розглядали 32 ринки.

Дослідження показало, що станом на 2020 рік жінки становлять 48% мобільних геймерів та 47% від загальної кількості геймерів у світі. Коли справа доходить до того, чому вони грають, більшість із них грають в ігри, щоб витратити час, уникнути реальності та досягти цілей. 

Тим часом жінки-геймери не лише грають в ігри, але 42% з них також переглядають відеоконтент, пов’язаний з іграми.

Хоча з 2018 року кількість ігор-жінок, які відвідують веб-сайти спільнот, пов’язаних з іграми, зросла на 10%, лише у 2020 році їхня участь в ігрових групах зросла на 195%. 

Тим часом за останні 6 місяців адміністратори/модератори ігрових груп Facebook залучили на 600% більше зацікавленості на людину, ніж адміністратори/модератори чоловічої статі.

У той же час у Сполучених Штатах, згідно з дослідженням, жінки становили 35% активних членів груп Facebook і 50% участі, створеної в цих групах. 

З нагоди відзначення місяця жіночої історії, Facebook Gaming протягом цього місяця проводитиме онлайн-заходи, щоб поділитися історіями жіночих геймерів.

Ви можете переглянути сайт Facebook Gaming для отримання додаткової інформації про всі заплановані події. 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: