Позавчора відбувся Facebook Marketing Summit EMEA 2021 і ми поспішаємо розповісти вам про головні меседжі важливої для всіх маркетологів онлайн-події.

Спосіб, як споживачі відкривають і купують нові продукти, швидко змінюється, і в Facebook знають, що рекламна екосистема розвивається так само швидко – завдяки таким технологіям, як VR, і це все стає нашою новою нормою набагато швидше, ніж ми очікували.

Це означає, що наша роль маркетологів також змінюється, тому під час Саміту Facebook Marketing Summit EMEA 2021 команда Facebook прагнула надихнути маркетологів, як розпочати формувати нове майбутнє разом.

Про “Сприяння зростанню в епоху передбачень” розповів Кай Герцбергер, директор групи Комерція в Facebook, DACH & EMEA.

Кай Герцбергер очолює команду з питань торгівлі, ринків збуту, збудників та венчурних компаній Facebook для регіонів EMEA та DACH. Він був колишнім генеральним директором DailyDeal і керівником відділу маркетингу в BuyVIP, двох стартапах, які він продав Google та Amazon.

Його аналітичний досвід у вивченні ринку завоював йому керівництво командою з міжнародного маркетингу AOL у Даллесі, Вірджинія. Кай має ступінь MBA Kellogg/WHU та є співзасновником ReFuture Digital GmbH та Shops2Stay UG. Він має частки в Falcon Agency, CineApp та інших стартапах. Кай емпатичний і рухається до стійкого зростання бізнесу. Він створив CoronaCare Winsen зі своєю дружиною, місцеву некомерційну громадську організацію, і є одним із засновників Слухової спільноти та організації run4air з муковісцидозу. Також він є членом-засновником робочої групи з питань спаму eco Verband eV.

Facebook: Сприяння зростанню в епоху передбачень

Кай розповів, що колишні стереотипи планування аудиторії – повністю застаріли.

Через пандемію коронавірусу та значні блокування, аудиторія інтернету, користувачів смартфонів та комп’ютерних пристроїв повністю змінилася, дистанція між поколіннями зникла.

Змінився також формат взаємодії з рекламою, пошук брендів та продуктів, спосіб замовлення товарів. 

Саме тому маркетологи мають опанувати нові способи охоплення нових можливостей за допомогою Discovery Commerce.

Facebook посилається на дослідження McKinsey&Company, результати якого свідчать про те, що більш ніж половина учасників опитування під час пандемії спробували нові види шопінгу: 69% опитаних італійців, 66% іспанців, 63% британців, 56% французів, 50% німців. 

Інше дослідження, проведене Kantar, показує, що те, що починалося з книги, включало купівлю будь-чого і всього. Замовлення онлайн, які були доставлені за останні 4 тижні, розділили за часткою та типом товарів, – вийшла цікава картина. Хоча опитані представники з різних країн мали свої унікальні інтереси, загалом, усі покупки вдалося розділити на рейтинг інтересів: найбільше онлайн купували побутову техніку, одяг, домашні побутові прилади, меблі. Менше купували онлайн товари для здоров’я, товари для краси та товари для особистого догляду. 

Директор відділу комерції Facebook розповів, що онлайн-шопінг вимагає такого підходу, щоб користувач міг отримати максимум комфорту для пошуку і замовлення товару онлайн. Тоді це може стати прийнятною рутиною для користувача і він буде надавати перевагу такому способу взаємодії з брендом.

Перехід до діджитал-комерції – це не тимчасове явище, існують усі докази, які свідчать, що він є постійним і буде далі зростати.

Бренди переходять в діджитал та нарощують частку оплайн-продажів. За останіми даними Nike вже має 40% онлайн-продажів, L`Oreal – 30%, Nestle – 12%, P&G – 10%, Reckits – 10%, Unilever – 8%.

Зростає також кількість платних підписок на різні сервіси та діджитал-продукти: онлайн-відео, потокова музика, доставку продуктів харчування, їжі, новину та інформацію, програми та зберігання даних. 

Зараз соцмережі стають джерелом №1, де споживачы шукають та выдкривають бренди, сервіси та продукти.

За даними Facebook, вся комерція світу зараз становить $65,5 трлн.

Електронна комерція – $4,2 трлн.

Facebook запропонував нове бачення ланцюжка маркетингу

І, звичайно, свою пропозицію продуктів Facebook для реалізації нового маркетингу в 2021. 

Для підкріплення своїх гіпотез, Кай показав приклад успішного впровадження діджитал-маркетингу за механікою і з використанням продуктів Facebook в Uber Eats UAE.

Стежте за найголовнішими подіями для маркетологів, власників бізнесу та керівників на proidei.com – інформаційному бізнес-порталі PRO Ідеї. Головні новини маркетингу. 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.