Meta оголосила вчора, що Facebook Reels, які вона запустила в США у вересні минулого року, тепер глобально запущені для iOS і Android у більш ніж 150 країнах. 

Конкурент TikTok від Facebook Reels дозволяє творцям ділитися коротким відеоконтентом на платформі соціальних медіа або перехресно розміщувати ролики з Instagram. Разом із запуском Facebook Reels компанія також представляє нові способи заробітку, нові інструменти для створення та більше місць для перегляду та створення фільмів Facebook. 

Меtа каже, що перегляд відео — це половина часу, проведеного у Facebook та Instagram, а Reels — це найшвидший формат контенту, що розвивається. «Ми зосереджені на тому, щоб зробити Reels найкращим способом для творців виявлятися, спілкуватися зі своєю аудиторією та заробляти гроші. Ми також хочемо, щоб людям було весело та легко знаходити та ділитися релевантним і розважальним контентом», – повідомила компанія. 

Протягом наступних місяців Meta також розширить свою бонусну програму Reels Play, яка є частиною своїх інвестицій у 1 мільярд доларів США, на більше країн. 

Facebook Reels Overlay

У найближчі тижні компанія також розширює тестування рекламних оголошень Facebook Reels Overlay для всіх авторів у США, Канаді, Мексиці та інших країнах. Розширений тест розпочинається з двох форматів безперебійної реклами: рекламні банери, які відображаються у вигляді напівпрозорого накладання внизу стрічки Facebook, та реклами-стікери: реклама зі статичним зображенням, яку творець може розмістити в будь-якому місці своєї стрічки. 

Тепер усі автори в США, Канаді та Мексиці, які є учасниками програми In-Stream, автоматично мають право монетизувати свої загальнодоступні ролики з рекламою. До середини березня ці тести охоплять авторів майже в усіх країнах, де доступна реклама In-stream, повідомляє компанія. 

Stars

Meta також починає тестувати Stars на Facebook Reels в найближчі тижні, щоб люди могли купувати та надсилати Stars під час перегляду роликів, щоб підтримати творців. 

Компанія також запускає засоби контролю придатності бренду, включаючи списки видавців, блок-списки, фільтри інвентаризації та звіти про доставку рекламних банерів і наклейок у Facebook Reels у кожному доступному регіоні. 

Крім того, з жовтня минулого року компанія тестує повноекранну рекламу з ефектом занурення у перервах у Facebook Reels, і в найближчі місяці буде розгорнуто їх у більшій кількості місць по всьому світу. «Так само, як і з органічним вмістом у Facebook, люди можуть коментувати, ставити лайки, переглядати, зберігати, ділитися та пропускати їх». Мета пояснює. 

На додаток до всього цього, Meta також надасть авторам з усього світу доступ до: 

•  Ремікс: створіть свій власний ролик разом із наявним, загальнодоступним роликом у Facebook. Коли ви створюєте ремікс, ви можете створити барабан, який включає всю або частину барабана іншого автора. 

•  60-секундні Reels: створюйте барабани тривалістю до 60 секунд.

•  Чернетки: незабаром ви зможете створити барабан і вибрати «Зберегти як чернетку» під кнопкою «Зберегти». 

•  Відрізання відео. У найближчі місяці компанія планує запровадити інструменти для вирізання відео, які полегшать тестування різних форматів творцям, які публікують відео в прямому ефірі або в довгому форматі. 

Джерело: Facebook

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com #instagram #smm #маркетинг ♬ Волшебная музыка – 阿吉野马

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: