Facebook запустив Stars store, веб-сайт, на якому люди можуть використовувати Facebook Pay, щоб купувати Stars «за нижчими тарифами», щоб подарувати їх улюбленим авторам.

До цього часу зірки можна було придбати лише під час перегляду відео як покупки в додатку на мобільних пристроях, де за них стягується плата в магазині додатків. Однак у новому магазині Stars шанувальники будуть використовувати Facebook Pay при покупці Stars, а не варіанти оплати Apple або Google.

 

 

Зараз Facebook пропонує 8 різних пакетів зірок від $0,99 до $99,99, кожен із яких пропонує обмежені за часом бонусні зірки. Наприклад, коли ви купуєте 310 зірок за 5,99 доларів, ви отримаєте 220 зірок як бонус. 

Зірки, придбані в магазині Stars на мобільному або настільному комп’ютері, зберігаються у віртуальних гаманцях людей, щоб вони надсилали відповідним авторам під час відео у Facebook Live або на вимогу.

 

Facebook стверджує, що тестує Stars в інших місцях, включаючи відео у стрічці новин, стрічці переглядів і вкладці ігор, а наступного року почне тестування в Reels.

Apple App Store наразі забороняє додаткам iOS пропонувати альтернативні варіанти оплати для покупки цифрових товарів. На початку листопада Facebook оголосив про запуск рекламного посилання для творців на їхню пропозицію підписки, щоб обійти 30% комісії App Store. 

Завдяки новому платіжному посиланню в інструменті «Підписка» від Facebook, яке дозволяє авторам періодично стягувати плату з шанувальників за ексклюзивний контент, шанувальники будуть перенаправлені на веб-посилання для оплати творців через Facebook Pay. 

Разом з новим магазином Stars, Facebook також оголосив про запуск Stars Party, способу для шанувальників зіслати зірок разом. «Вечірка зірок починається, коли певна кількість людей надсилає Stars під час прямої трансляції. Після запуску з’являється таймер зворотного відліку, і спільнота має п’ять хвилин, щоб разом досягти цілі зірок. Якщо мета досягнута, вечірка зірок завершена, а анімація падаючої зірки з’являється на екрані чату разом із гігантським повідомленням «дякую»“, – сказав Facebook. Автори отримають бонус у розмірі 50 доларів США за кожну завершену вечірку Stars Party з 22 грудня по 3 січня.

У рамках свого фонду для створення 1 мільярда доларів Facebook також запускає бонус Stars Double. До 31 березня Meta (раніше Facebook) буде відповідати заробітку певних авторів зірок, до 750 доларів на місяць. Загалом, творці могли заробити до 3750 доларів США у вигляді бонусних виплат. Програма доступна лише за запрошенням і доступна на всіх ринках, де доступний Stars. 

Джерело: Facebook

 

@proidei.com

Які лідери, такі і думки 😅

♬ оригинальный звук – дензел 👺

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: