Не кожен користувач Facebook знає, що можна персоналізувати веб-адресу для свого профілю або Сторінки, щоб у URL сторінки замість стандартного цифрового ID вказувалося ім’я користувача або назва бренду, що просувається.

Для початку перейдіть на сторінку facebook.com/username. Тут ви можете вибрати ім’я користувача, яке пропонує Facebook на основі персональних даних або ввести власне.

Натисніть “Перевірити доступність” , щоб переглянути, чи доступне ім’я користувача. Якщо воно доступне, натисніть “Підтвердити”, щоб підтвердити свій вибір.

Будьте уважні! Facebook накладає обмеження на кількість змін імені. Якщо ви вкажете ім’я з помилкою, або не те, яке насправді хотілося б, є можливість залишитися з цим помилковим URL назавжди або як мінімум на довгий час.

 

Як змінити URL для Сторінки

Щоб змінити назву Сторінки:

  1. Відкрийте сторінку зміни імені в Facebook – facebook.com/username
  2. Перейдіть до розділу Ім’я користувача.
  3. Наведіть курсор на пункт Ім’я користувача та введіть нове ім’я та натисніть Зберегти зміни. Примітка: Ваше ім’я користувача має містити ваше справжнє ім’я.

Примітка. Щоб вибрати ім’я користувача для Сторінки, ви повинні бути адміністратором.

 

Для чого потрібно змінювати URL для Сторінки в Facebook

Одне маленьке налаштування, і ви зможете ділитися коротким та зручним посиланням вашого профілю, вставляти його в портфоліо чи візитівку. Вас легше буде знайти в мережі знайомим та незнайомцям, а також вас буде легше тегати (згадувати) в дописах, для цього користувачам можна буде просто ставити знак @ та набирати Ваше ім’я. 

Якщо ви ще не змінювали URL для вашої сторінки, зробіть це зараз. 

Дивіться наші відео в TikTok: відкрити “Маркетинг для всіх”

 

@proidei.com

Коли треба ТІКАТИ, не почавши працювати… 🤯🏃🏻‍♂️ Краще з розумним загубити, як з дурним знайти 🤨

♬ original sound – Eugene

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.