Facebook надає ВООЗ необмежену кількість безкоштовних оголошень для боротьби з дезінформацією про коронавірус - PRO ІДЕЇ
Facebook надає ВООЗ необмежену кількість безкоштовних оголошень для боротьби з дезінформацією про коронавірус

Facebook надає ВООЗ необмежену кількість безкоштовних оголошень для боротьби з дезінформацією про коронавірус

У розпал поширення дезінформації про коронавірус COVID-19 Facebook оголосив про партнерство зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

У своєму дописі генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія надасть ВОOЗ (англ. WHO – World Health Organization) необмежену безкоштовну рекламу. 

Компанія також розглядає можливість надання безкоштовних рекламних кредитів іншим організаціям, які борються з пандемією, та досліджує додаткові способи підтримати ці зусилля.

“Ми зосереджені на тому, щоб усі мали доступ до достовірної та точної інформації”, – написав Цукерберг. “Це критично важливо в будь-якій надзвичайній ситуації, але особливо важливо, коли є запобіжні заходи, які можна вжити, щоб зменшити ризик зараження”.

Оскільки тривога була піднята через зростаючу кількість випадків зараження, також зросла стурбованість хвилями фальшивих новин та дезінформації, що стосуються зусиль урядів та рекомендованих запобіжних заходів.

Наприкінці лютого Державний департамент США заявив, що знайшов докази того, що Росія створює підроблені облікові записи в соціальних мережах, щоб сіяти страх і плутанину навколо COVID-19. 

ВООЗ назвала переважну кількість інформації «інфодемічною». Дезінформація фактично спричинила заворушення в одному українському селі через побоювання повернути евакуйованих із Китаю.

Facebook виявився одним із найпотужніших каналів для тих, хто проводить дезінформаційні кампанії. Хоча компанія наполягає на тому, що вживає заходів для вирішення проблеми, часто їй не вдається це зробити. 

Але компанія намагається по-іншому поглянути на COVID-19. Цукерберг написав, що окрім надання безкоштовної реклами для поширення коректної інформації про короновірус, компанія також використовуватиме платформу для спрямування людей на перевірену інформацію.

“Якщо ви шукаєте коронавірус у Facebook, ви побачите спливаюче вікно, яке спрямовує вас до Всесвітньої організації охорони здоров’я або до вашого місцевого органу охорони здоров’я для отримання останньої інформації”, – написав він. “Якщо ви перебуваєте в країні, де ВООЗ повідомляла про передачу особисто від людини, ви також побачите це у своїй стрічці новин”.

Крім того, компанія веде власну кампанію проти «обману та шкідливої ​​дезінформації», – написав він.

“Важливо, щоб у кожного було місце поділитися своїм досвідом та поговорити про спалах, але, як чітко видно із стандартів нашої громади, не добре ділитися тим, що створює ​​небезпеку”, – написав він. «Таким чином ми видаляємо помилкові претензії та теорії змови, які були позначені провідними світовими організаціями охорони здоров’я. Ми також блокуємо людей від реклами, яка намагається використати ситуацію – наприклад, стверджуючи, що їх продукт може вилікувати хворобу».

Також важливо, Facebook надає існуючі дані, щоб допомогти дослідникам відстежувати поширення вірусу. Ініціатива Чана Цукерберга співпрацює з Фондом Гейтса та дослідниками Камбоджі з метою вивчення послідовності генома COVID-19. Ця послідовність була оприлюднена для інших дослідників.

Джерело: venturebeat.com

  • Поділитися:

Колектив інформаційного бізнес-порталу "PRO Ідеї. Головні новини маркетингу" складається з проактивних маркетологів, діджитал-маркетологів, PR-менеджерів, бренд-менеджерів, SMM-менеджерів, HR-менеджерів, дизайнерів, журналістів та письменників.

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.