За даними Reuters Сан-Франциско, Facebook Inc. більше не буде використовувати телефонні номери користувачів, надані йому для двофакторної аутентифікації, задля пошуку “людей, яких ви можете знати» та внесення пропозицій друзів. Це нововведення є кроком для владнання проблем з конфіденційністю, в яких звинувачують Facebook.

На існуючих користувачів це нововедення не вплине, але вони зможуть від’єднати свої телефонні номери, надані раніше для двохфакторної аутентифікації, від функції пропозиції друзів, видаливши їх та додавши їх в свій акаунт знову.

Однак, важлива інформація для маркетологів, Facebook продовжить використовувати контактні телефони користувачів для таргетування реклами. 

У повідомленні від керівників Facebook йдеться про продовження роботи над питаннями безпеки, вони проводжуватимуть підписувати щоквартальні сертифікати конфіденційності до FTC, станом на зараз їх команда завершила оцінку, розпочату ще в серпні, щодо ризиків конфіденційності Facebook та розпочала каталогізацію заходів захисту, щоб зменшити ці ризики.

 

Читати більше: